3D mapa Starý Rounek

Satelitní mapa Starý Rounek

název bez diakritiky: Stary Rounek
správní zařazení: Jihlava, Vysočina, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 24' 0" North, 15° 30' 0" East

Starý Rounek a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Stary RounekVítejte na stránce věnované satelitní mapě Starý Rounek. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Stary Rounek, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jihlava, Vysočina, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 24' 0" North, 15° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Starý Rounek v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Starý Rounek

Hotely Starý Rounek: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Starý Rounek: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Starý Rounek, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Starý Rounek Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Starý Rounek. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Starý Rounek

3D mapa Starý Rounek v Google Earth

satelitní 3D mapa Starý Rounek, Česká republika

3D mapa Starý RounekGoogle Earth – podívejte se na Starý Rounek z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Starý Rounek dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Starý Rounek shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Starý Rounek, Česká republika v Google Earth »

Letiště Starý Rounek a okolí

Letiště ve městě Starý Rounek a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Starý Rounek říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Starý Rounek (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Starý Rounek a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Starý Rounek

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Starý Rounek: textový odkaz

satelitní mapu Starý Rounek: obrázkový odkaz

satelitní mapu Starý Rounek

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Starý Rounek: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Starý Rounek: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Starý Rounek: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Antanisoa v oblasti Fenoarivo-Centre, Antananarivo, Madagaskar
  2. Zhikhnovo v oblasti Borovichskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.