3D mapa Velké Meziříčí

Satelitní mapa Velké Meziříčí

název bez diakritiky: Velke Mezirici
správní zařazení: Ždár nad Sázavou, Vysočina, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 21' 0" North, 16° 1' 0" East

Velké Meziříčí a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Velke MeziriciVítejte na stránce věnované satelitní mapě Velké Meziříčí. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Velke Mezirici, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ždár nad Sázavou, Vysočina, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 21' 0" North, 16° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Velké Meziříčí v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Velké Meziříčí

Hotely Velké Meziříčí: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Velké Meziříčí: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Velké Meziříčí, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Velké Meziříčí Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Velké Meziříčí. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Velké Meziříčí

3D mapa Velké Meziříčí v Google Earth

satelitní 3D mapa Velké Meziříčí, Česká republika

3D mapa Velké MeziříčíGoogle Earth – podívejte se na Velké Meziříčí z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Velké Meziříčí dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Velké Meziříčí shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Velké Meziříčí, Česká republika v Google Earth »

Letiště Velké Meziříčí a okolí

Letiště ve městě Velké Meziříčí a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Velké Meziříčí říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Velké Meziříčí (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Velké Meziříčí a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Velké Meziříčí

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Velké Meziříčí: textový odkaz

satelitní mapu Velké Meziříčí: obrázkový odkaz

satelitní mapu Velké Meziříčí

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Velké Meziříčí: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Velké Meziříčí: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Velké Meziříčí: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Judd v oblasti Acadia Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  2. Kump'ung-ni v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Wan Mai Kin Kaw v oblasti Lai-Hka, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.