3D mapa Miňŭvky

Satelitní mapa Miňŭvky

název bez diakritiky: Minuvky
správní zařazení: Kroměříž, Zlínský kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 19' 0" North, 17° 22' 0" East

Miňŭvky a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MinuvkyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Miňŭvky. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Minuvky, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kroměříž, Zlínský kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 19' 0" North, 17° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Miňŭvky v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Miňŭvky

Hotely Miňŭvky: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Miňŭvky: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Miňŭvky, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Miňŭvky Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Miňŭvky. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Miňŭvky

3D mapa Miňŭvky v Google Earth

satelitní 3D mapa Miňŭvky, Česká republika

3D mapa MiňŭvkyGoogle Earth – podívejte se na Miňŭvky z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Miňŭvky dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Miňŭvky shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Miňŭvky, Česká republika v Google Earth »

Letiště Miňŭvky a okolí

Letiště ve městě Miňŭvky a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Miňŭvky říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Miňŭvky (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Miňŭvky a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Miňŭvky

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Miňŭvky: textový odkaz

satelitní mapu Miňŭvky: obrázkový odkaz

satelitní mapu Miňŭvky

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Miňŭvky: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Miňŭvky: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Miňŭvky: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Hondita v oblasti Liborina, Antioquia, Kolumbie
  2. Songwon-dong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Smithville v oblasti Dorchester County, Maryland, Spojené státy americké
  4. Rudi v oblasti Telemark, Norsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.