3D satelitní mapa Těšnovice v Google Earth

název bez diakritiky: Tesnovice
správní zařazení: Kroměříž, Zlínský kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 16' 0" North, 17° 26' 0" East

Google Earth: Těšnovice a okolí

Google Earth – mapa TesnoviceVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Těšnovice. Zobrazené místo je známé jako Tesnovice, administrativně se řadí do oblasti Kroměříž, Zlínský kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 49° 16' 0" North, 17° 26' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Těšnovice: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Těšnovice on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Těšnovice: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Těšnovice, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Těšnovice Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Těšnovice. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Těšnovice v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Těšnovice v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Těšnovice Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Těšnovice shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Těšnovice. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Těšnovice a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Těšnovice říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Těšnovice (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Těšnovice a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Rowella v oblasti West Tamar, Tasmania, Austrálie
  2. Chester v oblasti Lunenburg County, Nova Scotia, Kanada
  3. Chak Twenty-five Ghagh v oblasti Multan, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.