3D mapa La Palmilla

Satelitní mapa La Palmilla

název bez diakritiky: La Palmilla
správní zařazení: Rauco, Curico, Chile, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 34° 53' 0" South, 71° 19' 0" West

La Palmilla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La PalmillaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Palmilla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Palmilla, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rauco, Curico, Chile, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 53' 0" South, 71° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Palmilla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Palmilla

Hotely La Palmilla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Palmilla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Palmilla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Palmilla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Palmilla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Palmilla

3D mapa La Palmilla v Google Earth

satelitní 3D mapa La Palmilla, Chile

3D mapa La PalmillaGoogle Earth – podívejte se na La Palmilla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Palmilla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Palmilla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Palmilla, Chile v Google Earth »

Letiště La Palmilla a okolí

Letiště ve městě La Palmilla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Palmilla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Palmilla (Chile)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Palmilla a celou oblast Chile. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Palmilla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Palmilla: textový odkaz

satelitní mapu La Palmilla: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Palmilla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Palmilla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Palmilla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Palmilla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dimbulgamuwa v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka
  2. Tappi v oblasti Kohat, N.W.F.P., Pákistán
  3. Vyazovo v oblasti Lebedyanskiy rayon, Lipetskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.