loading

San Fabian de Alico hotely: Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico

Apartamento Don Matias Chillan

základní informace

třída:
adresa hotelu: Ruta Pinto S/N, Edificio Los Ñirres, 4070201 Termas de Chillan
zeměpisná poloha: 36° 54' 5" jižní šířky, 71° 24' 33" západní délky
oblast: Coihueco, Nuble, Chile
počet pokojů: 1

popis hotelu

Vyhřívaný bazén a plně zařízené ubytování jsou nabízeny s velkolepým patagonské pozadí. Don Matias je 2 minuty chůze od horkých pramenů v Chillan. Wi-Fi je zdarma.


Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Apartamento Don Matias Chillan – podrobné informace & rezervace »

Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Fabian de Alico, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Fabian de Alico. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Ruta Pinto S/N, Edificio Los Ñirres ve městě San Fabián de Alico, Coihueco, Nuble, Chile – viz mapa San Fabián de Alico ».

Hotely blízko hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico

Hotely v okolí hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě San Fabian de Alico

Velká letiště blízko hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico

Letiště blízko hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Apartamento Don Matias Chillan hotel San Fabian de Alico. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.