3D mapa Viña del Mar

Satelitní mapa Viña del Mar

název bez diakritiky: Vina del Mar
správní zařazení: Vina del Mar, Valparaiso, Chile, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 33° 0' 29" South, 71° 31' 11" West

Viña del Mar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vina del MarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Viña del Mar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vina del Mar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vina del Mar, Valparaiso, Chile, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 0' 29" South, 71° 31' 11" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Viña del Mar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Viña del Mar

Hotely Viña del Mar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Viña del Mar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Viña del Mar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Viña del Mar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Viña del Mar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Viña del Mar

3D mapa Viña del Mar v Google Earth

satelitní 3D mapa Viña del Mar, Chile

3D mapa Viña del MarGoogle Earth – podívejte se na Viña del Mar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Viña del Mar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Viña del Mar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Viña del Mar, Chile v Google Earth »

Letiště Viña del Mar a okolí

Letiště ve městě Viña del Mar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Viña del Mar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Viña del Mar (Chile)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Viña del Mar a celou oblast Chile. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Viña del Mar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Viña del Mar: textový odkaz

satelitní mapu Viña del Mar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Viña del Mar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Viña del Mar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Viña del Mar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Viña del Mar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Matevele v oblasti Muembe, Nassa, Mozambik
  2. Cretulesti v oblasti Dimbovita, Rumunsko
  3. Ameka v oblasti Ikwo, Enugu, Nigérie
  4. Izi v oblasti Horasan, Írán
  5. Felso Gaspar Sor v oblasti Bacs-Kiskun, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.