3D mapa Medulin

Satelitní mapa Medulin

název bez diakritiky: Medulin
správní zařazení: Istra, Chorvatsko, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 49' 21" North, 13° 56' 6" East

Medulin a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MedulinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Medulin. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Medulin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Istra, Chorvatsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 49' 21" North, 13° 56' 6" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Medulin v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Medulin

Hotely Medulin: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Medulin: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Medulin, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Medulin Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Medulin. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Medulin

3D mapa Medulin v Google Earth

satelitní 3D mapa Medulin, Chorvatsko

3D mapa MedulinGoogle Earth – podívejte se na Medulin z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Medulin dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Medulin shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Medulin, Chorvatsko v Google Earth »

Letiště Medulin a okolí

Letiště ve městě Medulin a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Medulin říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Medulin (Chorvatsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Medulin a celou oblast Chorvatsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Medulin

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Medulin: textový odkaz

satelitní mapu Medulin: obrázkový odkaz

satelitní mapu Medulin

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Medulin: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Medulin: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Medulin: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. `Udub v oblasti Lahij, Former South Yemen, Jemen
  2. Mamajin v oblasti Zanjan, Írán
  3. Tudun Dumi v oblasti Argungu, Kebbi, Nigérie
  4. Kitambwe v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.