3D mapa Rovinj

Satelitní mapa Rovinj

název bez diakritiky: Rovinj
správní zařazení: Istra, Chorvatsko, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 4' 48" North, 13° 38' 24" East

Rovinj a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RovinjVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rovinj. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rovinj, administrativně je místo zařazeno do oblasti Istra, Chorvatsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 4' 48" North, 13° 38' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rovinj v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rovinj

Hotely Rovinj: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rovinj: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rovinj, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rovinj Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rovinj. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Rovinj

3D mapa Rovinj v Google Earth

satelitní 3D mapa Rovinj, Chorvatsko

3D mapa RovinjGoogle Earth – podívejte se na Rovinj z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rovinj dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rovinj shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rovinj, Chorvatsko v Google Earth »

Letiště Rovinj a okolí

Letiště ve městě Rovinj a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rovinj říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rovinj (Chorvatsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rovinj a celou oblast Chorvatsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rovinj

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rovinj: textový odkaz

satelitní mapu Rovinj: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rovinj

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rovinj: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rovinj: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rovinj: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gambir v oblasti Kohistan, N.W.F.P., Pákistán
  2. Deh-e Ashuri v oblasti Esfahan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.