3D mapa Kneževi Vinogradi

Satelitní mapa Kneževi Vinogradi

název bez diakritiky: Knezevi Vinogradi
správní zařazení: Osijek-Baranja, Chorvatsko, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 45' 1" North, 18° 43' 59" East

Kneževi Vinogradi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Knezevi VinogradiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kneževi Vinogradi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Knezevi Vinogradi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Osijek-Baranja, Chorvatsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 45' 1" North, 18° 43' 59" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kneževi Vinogradi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kneževi Vinogradi

Hotely Kneževi Vinogradi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kneževi Vinogradi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kneževi Vinogradi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kneževi Vinogradi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kneževi Vinogradi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kneževi Vinogradi

3D mapa Kneževi Vinogradi v Google Earth

satelitní 3D mapa Kneževi Vinogradi, Chorvatsko

3D mapa Kneževi VinogradiGoogle Earth – podívejte se na Kneževi Vinogradi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kneževi Vinogradi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kneževi Vinogradi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kneževi Vinogradi, Chorvatsko v Google Earth »

Letiště Kneževi Vinogradi a okolí

Letiště ve městě Kneževi Vinogradi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kneževi Vinogradi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kneževi Vinogradi (Chorvatsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kneževi Vinogradi a celou oblast Chorvatsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kneževi Vinogradi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kneževi Vinogradi: textový odkaz

satelitní mapu Kneževi Vinogradi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kneževi Vinogradi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kneževi Vinogradi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kneževi Vinogradi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kneževi Vinogradi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chonco-loma v oblasti Sud Chichas, Potosi, Bolívie
  2. Petomihalyfa v oblasti Vas, Maďarsko
  3. Ban Si Liam v oblasti Buri Rum, Northeastern, Thajsko
  4. Bandeirante v oblasti Carnaubais, Rio Grande do Norte, Brazílie
  5. Nammo v oblasti Namsang, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.