3D mapa Kaštel Gomilica

Satelitní mapa Kaštel Gomilica

název bez diakritiky: Kastel Gomilica
správní zařazení: Split-Dalmatija, Chorvatsko, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 33' 0" North, 16° 24' 0" East

Kaštel Gomilica a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kastel GomilicaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kaštel Gomilica. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kastel Gomilica, administrativně je místo zařazeno do oblasti Split-Dalmatija, Chorvatsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 33' 0" North, 16° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kaštel Gomilica v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kaštel Gomilica

Hotely Kaštel Gomilica: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kaštel Gomilica: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kaštel Gomilica, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kaštel Gomilica Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kaštel Gomilica. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kaštel Gomilica

3D mapa Kaštel Gomilica v Google Earth

satelitní 3D mapa Kaštel Gomilica, Chorvatsko

3D mapa Kaštel GomilicaGoogle Earth – podívejte se na Kaštel Gomilica z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kaštel Gomilica dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kaštel Gomilica shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kaštel Gomilica, Chorvatsko v Google Earth »

Letiště Kaštel Gomilica a okolí

Letiště ve městě Kaštel Gomilica a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kaštel Gomilica říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kaštel Gomilica (Chorvatsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kaštel Gomilica a celou oblast Chorvatsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kaštel Gomilica

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kaštel Gomilica: textový odkaz

satelitní mapu Kaštel Gomilica: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kaštel Gomilica

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kaštel Gomilica: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kaštel Gomilica: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kaštel Gomilica: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Greising v oblasti Deggendorf, Niederbayern, Bayern, Německo
  2. Gerandiella v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka
  3. Viznaga v oblasti Hermosillo, Sonora, Mexiko
  4. Malamay v oblasti Mayahi, Maradi, Niger
  5. Shuhurah v oblasti Hadramawt, Former South Yemen, Jemen

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.