3D mapa Sveta Nedelja

Satelitní mapa Sveta Nedelja

název bez diakritiky: Sveta Nedelja
správní zařazení: Split-Dalmatija, Chorvatsko, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 8' 11" North, 16° 35' 22" East

Sveta Nedelja a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sveta NedeljaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sveta Nedelja. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sveta Nedelja, administrativně je místo zařazeno do oblasti Split-Dalmatija, Chorvatsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 8' 11" North, 16° 35' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sveta Nedelja v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sveta Nedelja

Hotely Sveta Nedelja: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sveta Nedelja: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sveta Nedelja, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sveta Nedelja Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sveta Nedelja. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sveta Nedelja

3D mapa Sveta Nedelja v Google Earth

satelitní 3D mapa Sveta Nedelja, Chorvatsko

3D mapa Sveta NedeljaGoogle Earth – podívejte se na Sveta Nedelja z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sveta Nedelja dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sveta Nedelja shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sveta Nedelja, Chorvatsko v Google Earth »

Letiště Sveta Nedelja a okolí

Letiště ve městě Sveta Nedelja a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sveta Nedelja říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sveta Nedelja (Chorvatsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sveta Nedelja a celou oblast Chorvatsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sveta Nedelja

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sveta Nedelja: textový odkaz

satelitní mapu Sveta Nedelja: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sveta Nedelja

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sveta Nedelja: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sveta Nedelja: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sveta Nedelja: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Firozwali v oblasti Attok, Punjab, Pákistán
  2. Massieu v oblasti la Tour-du-Pin, Isere, Rhone-Alpes, Francie
  3. Noceda v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko
  4. Epworth Forest v oblasti Kosciusko County, Indiana, Spojené státy americké
  5. Puriri v oblasti Southern Highlands, Papua Nová Guinea
  6. Bembe v oblasti Mbomo, Cuvette, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.