3D mapa Chenjialaowu

Satelitní mapa Chenjialaowu

název bez diakritiky: Chenjialaowu
správní zařazení: Yuexi, Anhui, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 31° 2' 0" North, 116° 13' 0" East

Chenjialaowu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChenjialaowuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chenjialaowu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chenjialaowu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yuexi, Anhui, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 2' 0" North, 116° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chenjialaowu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chenjialaowu

Hotely Chenjialaowu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chenjialaowu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chenjialaowu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chenjialaowu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chenjialaowu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chenjialaowu

3D mapa Chenjialaowu v Google Earth

satelitní 3D mapa Chenjialaowu, Čína

3D mapa ChenjialaowuGoogle Earth – podívejte se na Chenjialaowu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chenjialaowu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chenjialaowu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chenjialaowu, Čína v Google Earth »

Letiště Chenjialaowu a okolí

Letiště ve městě Chenjialaowu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chenjialaowu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chenjialaowu (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chenjialaowu a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chenjialaowu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chenjialaowu: textový odkaz

satelitní mapu Chenjialaowu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chenjialaowu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chenjialaowu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chenjialaowu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chenjialaowu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Holtorfsbostel v oblasti Harburg, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  2. Affat v oblasti Northern, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.