loading

Beijing hotely: Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing

Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel)

základní informace

třída: *****
adresa hotelu: No 1 Guanghua Road, Chaoyang District, 100020 Beijing
zeměpisná poloha: 39° 54' 50" severní šířky, 116° 27' 29" východní délky
oblast: Beijing Shiqu, Beijing, Čína
počet pokojů: 486

popis hotelu

Hotel se nachází v srdci centrální obchodní čtvrti na třetí obchvat, nejlepší obchody poblíž Pekingu, řada zahraničních velvyslanectví a je jen 30 minut od pekingském mezinárodním letišti.


Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) – podrobné informace & rezervace »

Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Beijing, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Beijing. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese No 1 Guanghua Road, Chaoyang District ve městě Beijing, Beijing Shiqu, Beijing, Čína – viz mapa Beijing ».

Hotely blízko hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing

Hotely v okolí hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Beijing

Velká letiště blízko hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing

Letiště blízko hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Kerry Hotel, Beijing (Formerly Shangri-la's Kerry Centre Hotel) Beijing. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.