3D mapa Dagaocun

Satelitní mapa Dagaocun

název bez diakritiky: Dagaocun
správní zařazení: Beijing Shiqu, Beijing, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 39° 53' 0" North, 116° 37' 0" East

Dagaocun a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DagaocunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dagaocun. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dagaocun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Beijing Shiqu, Beijing, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 53' 0" North, 116° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dagaocun v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dagaocun

Hotely Dagaocun: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dagaocun: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dagaocun, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dagaocun Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dagaocun. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dagaocun

3D mapa Dagaocun v Google Earth

satelitní 3D mapa Dagaocun, Čína

3D mapa DagaocunGoogle Earth – podívejte se na Dagaocun z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dagaocun dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dagaocun shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dagaocun, Čína v Google Earth »

Letiště Dagaocun a okolí

Letiště ve městě Dagaocun a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dagaocun říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dagaocun (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dagaocun a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dagaocun

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dagaocun: textový odkaz

satelitní mapu Dagaocun: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dagaocun

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dagaocun: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dagaocun: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dagaocun: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Puya v oblasti Torres, Lara, Venezuela
  2. Ikpiro v oblasti Obo, Haut-Mbomou, Středoafrická republika
  3. La Hueca Arriba v oblasti La Mesa, Veraguas, Panama
  4. Dahe v oblasti Sandu, Guizhou, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.