loading

Badalingzhen hotely: Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen

Commune by The Great Wall Kempinski Beijing

základní informace

třída: *****
adresa hotelu: The Great Wall Exit at Shuiguan Badaling Highway , 100022 Beijing
zeměpisná poloha: 40° 21' 47" severní šířky, 115° 58' 7" východní délky
oblast: Yanqing, Beijing, Čína
počet pokojů: 201

popis hotelu

Komuna by The Great Wall Kempinski Peking nabízí vynikající moderní architektury na skvělé umístění, představovat své úžasné soukromé části Velké čínské zdi.


Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Commune by The Great Wall Kempinski Beijing – podrobné informace & rezervace »

Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Badalingzhen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Badalingzhen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese The Great Wall Exit at Shuiguan Badaling Highway ve městě Badalingzhen, Yanqing, Beijing, Čína – viz mapa Badalingzhen ».

Hotely blízko hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen

Hotely v okolí hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Badalingzhen

Velká letiště blízko hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen

Letiště blízko hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Commune by The Great Wall Kempinski Beijing hotel Badalingzhen. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.