loading

Guangdong: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Guangdong

Hotely Guangdong – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Guangdong. Další města v oblasti Guangdong – viz mapa Guangdong.

Rezervujte si hotel Guangdong on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Guangdong. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Guangzhou

Guangzhou leží v oblasti Shunde, Guangdong, Čína (viz mapa Guangzhou).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Guangzhou (navštivte průvodce hotely Guangzhou pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Guangzhou je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Guangzhou

další hotely Guangzhou »
LF W Apartment Guangzhou: fotografie

LF W Apartment Guangzhou *****

LF W Byt Guangzhou se nachází na křižovatce centrální náměstí a pěší zóny. To nabízí prostorné pokoje s 42-palcové ploché obrazovky-televizory. K internetu zdarma a parkoviště jsou k dispozici.

Jinzhou Business Hotel: fotografie

Jinzhou Business Hotel ****

Nachází se v blízkosti Liuhua výstaviště v centru Guangzhou, Jinzhou Business Hotel nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet. Obchodní centrum a hotel restaurace poskytují větší pohodlí.

Yuwa Hotel: fotografie

Yuwa Hotel ****

Nachází se na prosperující Tianhe District, Yuwa Hotel je 15-minut jízdy od výstaviště Pazhou. Nabízí fitness centrum a prostory s ploché obrazovky-TV a internet zdarma.

Hotely Daliang

Daliang leží v oblasti Shunde, Guangdong, Čína (viz mapa Daliang).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Daliang (navštivte průvodce hotely Daliang pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Daliang je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Daliang

další hotely Daliang »
City Inn Qinghui·Shunde: fotografie

City Inn Qinghui·Shunde ***

City Inn Qinghui, Shunde se nachází podél silnice v Huagai Foshan, 20-minut jízdy od Port Shunde. Volný přístup k internetu a snídaně formou bufetu je k dispozici.

Grandlei Hotel: fotografie

Grandlei Hotel ****

Grandlei Hotel se nachází 2 km Shunde autobusového terminálu a palác Tianhou. Tento moderní 4-hvězdičkový hotel nabízí 2 restaurace, venkovní bazén a lázně. Bezplatné parkování v areálu hotelu a bezplatným připojením k internetu na pokojích jsou k dispozici.

Shunde New World Hotel: fotografie

Shunde New World Hotel ****

Moderní Shunde New World Hotel má ideální polohu v obchodní čtvrti Daliang, hned vedle Shunde Nového světa Nákupní centrum. Venkovní bazén a parkování zdarma. Nový svět Shunde Hotel se nachází 36 km od Foshan nádraží.

Hotely Tuiguang

Tuiguang leží v oblasti Guangzhou Shiqu, Guangdong, Čína (viz mapa Tuiguang).

Seznam hotelů Tuiguang . Podrobná satelitní mapa Tuiguang je na samostatné stránce.

Hotely Tuiguang

hotely Tuiguang »
Pullman Guangzhou Baiyun Airport: fotografie

Pullman Guangzhou Baiyun Airport *****

Jen pár kroků od mezinárodního letiště v Guangzhou terminálu, můžete se sami usadit v luxusním pokoji v Pullman Guangzhou Baiyun letiště, nabízející pojistné zařízení pro klidný pobyt.

Guangzhou Logistics Business Hotel: fotografie

Guangzhou Logistics Business Hotel ***

Guangzhou Logistický Business Hotel se nachází v oblasti logistiky Baiyun letiště, 3 km od odletové haly. Nabízí bezplatné transfery na letiště, bezplatné parkování a zdarma internet na pokoji.

Hotely Shantou

Shantou leží v oblasti Shantou Shi, Guangdong, Čína (viz mapa Shantou).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Shantou (navštivte průvodce hotely Shantou pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Shantou je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Shantou

další hotely Shantou »
Meritus Shantou Hotel: fotografie

Meritus Shantou Hotel *****

Meritus Shantou Čína zůstává oáza klidu uprostřed ruchu v Shantou. 21-storey Meritus Shantou je orientační bod vám přináší přivítat na tomto rychle se rozvíjejícím městě.

JJ Inns - Shantou Hengshan Road: fotografie

JJ Inns - Shantou Hengshan Road ***

JJ Inns - Shantou Hengshan se nachází kousek od Jihočínského moře. Hosté mají k dispozici volný přístup k internetu a místní hovory zdarma. K dispozici je také kavárna pro hosta pohodlí.

Shantou Hongxing Hotel: fotografie

Shantou Hongxing Hotel ***

Otevřen v roce 2009, Shantou Hongxing Hotel je vzdálen 5 minut chůze od autobusového nádraží Zhonglv a 10 km od centra města. Nabízí jednoduché ubytování s bezplatným parkováním na místě a pokoje s bezplatným připojením k internetu.

Hotely Foshan

Foshan leží v oblasti Shunde, Guangdong, Čína (viz mapa Foshan).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Foshan (navštivte průvodce hotely Foshan pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Foshan je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Foshan

další hotely Foshan »
Plainvim International Boutique Hotel (Foshan Branch): fotografie

Plainvim International Boutique Hotel (Foshan Branch) ***

Nachází se 10-minutové chůze od Foshan Commercial Street, Plainvim Mezinárodní Boutique Hotel nabízí stylové pokoje s výhledem na Chancheng okresu a volný přístup k internetu. Bezplatné parkování je zajištěno.

City Inn Jihualu Foshan: fotografie

City Inn Jihualu Foshan

City Inn Jihualu • Foshan se nachází v okrese Chancheng, na krátkou procházku do Baihua Plaza. Nabízí bezplatné Wi-Fi a má restauraci, 24-hodin denně, prohlídka recepce a směnárna.

Crowne Plaza Foshan: fotografie

Crowne Plaza Foshan *****

Pohodlně se nachází v centru města, Crowne Plaza Foshan je 10-minut jízdy od vlakového a autobusového nádraží. V hotelu je venkovní bazén a poskytuje volný přístup k internetu. Pokoje v Foshan Crowne Plaza mají moderní čínské zařízení.

Hotely Huadu

Huadu leží v oblasti Huaxian, Guangdong, Čína (viz mapa Huadu).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Huadu (navštivte průvodce hotely Huadu pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Huadu je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Huadu

další hotely Huadu »
Crowne Plaza Guangzhou Huadu: fotografie

Crowne Plaza Guangzhou Huadu *****

5-minut jízdy od mezinárodního letiště v Guangzhou Baiyun, Crowne Plaza Hotel Huadu nabízí komfortní ubytování a bezplatné připojení na internet. Má venkovní bazén, fitness centrum a 3 restaurací.

Guangzhou New Century Hotel: fotografie

Guangzhou New Century Hotel ****

A 15 minut jízdy od letiště Guangzhou Baiyun, Guangzhou New Century Hotel nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet. V hotelu je venkovní bazén a fitness centrum.

Zenth International Hotel: fotografie

Zenth International Hotel ****

Zenth International Hotel se nachází v centru Huadu District, 2 km od Severního nádraží železnice. Nabízí restauraci, parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Pokojích je i klimatizace a tepelných zařízení.

Hotely Qingyuan

Qingyuan leží v oblasti Qingyuan, Guangdong, Čína (viz mapa Qingyuan).

Seznam hotelů Qingyuan . Podrobná satelitní mapa Qingyuan je na samostatné stránce.

Hotely Qingyuan

hotely Qingyuan »
Sofitel Qingyuan Riverside: fotografie

Sofitel Qingyuan Riverside *****

Stojící v centru města a na březích řeky, tento hotel má ideální polohu pro scénické práce, nakupování, stravování a cestoval po Beijiang řeky.

Sheraton Qingyuan Lion Lake Resort: fotografie

Sheraton Qingyuan Lion Lake Resort *****

S ohromující arabské architektury a velké golfové hřiště v blízkosti, naše jezera poloha je ideálním místem pro vychutnat přírodu a odpočinek. Nachází se vedle malebného jezera Lion, většina z našich 349 pokojů a apartmá nabízí klidné názory.

JJ Inns - Qingyuan Shifu: fotografie

JJ Inns - Qingyuan Shifu ***

JJ Inns Qingyuan Shifu se nachází v blízkosti obchodní čtvrti a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným připojením na internet, bezplatné parkování a kavárna nabízí snídaně denně.

Hotely Dongguan

Dongguan leží v oblasti Dongguan, Guangdong, Čína (viz mapa Dongguan).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Dongguan (navštivte průvodce hotely Dongguan pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dongguan je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Dongguan

další hotely Dongguan »
Sofitel Dongguan Royal Lagoon: fotografie

Sofitel Dongguan Royal Lagoon *****

Sofitel Royal Lagoon Dongguan je oázou nachází vedle Hu Ying Park zahrady, v blízkosti města v srdci hospodářským motorem v deltě Perlové řeky.

New City Hotel: fotografie

New City Hotel ****

New City Hotel se nachází v Hongfu náměstí v Dongguan City. Poskytování bezplatné parkoviště, to má fitness centrum a restaurace. Prostorné pokoje jsou vybaveny bezplatným připojením na internet a vlastní koupelnou.

City Inn Yunhe·Humen: fotografie

City Inn Yunhe·Humen ***

City Inn Humen Yunhe se nachází v Humen městě Guangdong je, 5-minut chůze od autobusového terminálu Humen. Hotel nabízí bezplatné připojení na internet a kavárna porce čínské a západní kuchyně.

Hotely Zhuhai

Zhuhai leží v oblasti Zhuhai Shi, Guangdong, Čína (viz mapa Zhuhai).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Zhuhai (navštivte průvodce hotely Zhuhai pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Zhuhai je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Zhuhai

další hotely Zhuhai »
Zhuhai Charming Holiday Hotel: fotografie

Zhuhai Charming Holiday Hotel *****

Okouzlující Zhuhai Holiday Hotel se nachází v centru města Zhuhai, krátké 1-minutové chůze od Gongbei Port. Luxusní hotel nabízí venkovní bazén, lázně a pokoje s bezplatným připojením na internet.

Holiday Inn Zhuhai: fotografie

Holiday Inn Zhuhai *****

Nachází se 10 minut jízdy autem od Macau hraničním přechodu, Holiday Inn Zhuhai nabízí venkovní bazén a lázně. Nabízí zdarma shuttle bus na Jiuzhou Port, 5 minut od hotelu. Prostorný pokoj s výhledem Zhuhai město a Zhuhai Harbour.

Kingdo Hotel: fotografie

Kingdo Hotel ****

Nachází se ve střední Gongbei okrese, Kingdo Hotel nabízí moderní pokoje s TV s plochou obrazovkou a volný přístup k internetu. To je á la carte čínské restaurace.

Hotely Longgang

Longgang leží v oblasti Huiyang, Guangdong, Čína (viz mapa Longgang).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Longgang (navštivte průvodce hotely Longgang pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Longgang je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Longgang

další hotely Longgang »
Crowne Plaza Shenzhen Longgang City Center: fotografie

Crowne Plaza Shenzhen Longgang City Center *****

Nachází se v Longgang centra města, Crowne Plaze Shenzen je bazén, fitness centrum a služby domovníka. Je zde 4 možnosti stravování, sauna a karaoke zařízení.

Castle Hotel Genzon: fotografie

Castle Hotel Genzon *****

Castle Hotel Genzon je luxusní 5-hvězdičkový hotel se nachází uprostřed golfového hřiště, 30 km od Shenzhen Luohu nádraží. Navržený oceněného japonského architekta, je vybaven 18-ti jamkové golfové hřiště, lázně a bezplatné parkoviště v areálu hotelu.

The Pavilion Hotel Longgang: fotografie

The Pavilion Hotel Longgang *****

Nachází se 500 metrů od centra Universiade, Pavilion Hotel Longgang nabízí sezónní venkovní bazén a fitness centrum. Zvukotěsné a prostorné pokoje mají s bezplatným připojením k internetu. 4 stravovací možnosti jsou k dispozici.

Hotely Guangdong: rezervace ubytování

Poloha oblasti Guangdong

– viz mapa Guangdong »

Guangdong leží ve státě Čína.

Rezervace ubytování: Guangdong – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Guangdong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Guangdong.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Guangdong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Guangdong – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Guangdong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.