3D mapa Dianbailiao

Satelitní mapa Dianbailiao

název bez diakritiky: Dianbailiao
správní zařazení: Beihai Shi, Guangxi, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 21° 27' 7" North, 109° 6' 51" East

Dianbailiao a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DianbailiaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dianbailiao. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dianbailiao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Beihai Shi, Guangxi, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 27' 7" North, 109° 6' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dianbailiao v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dianbailiao

Hotely Dianbailiao: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dianbailiao: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dianbailiao, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dianbailiao Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dianbailiao. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dianbailiao

3D mapa Dianbailiao v Google Earth

satelitní 3D mapa Dianbailiao, Čína

3D mapa DianbailiaoGoogle Earth – podívejte se na Dianbailiao z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dianbailiao dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dianbailiao shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dianbailiao, Čína v Google Earth »

Letiště Dianbailiao a okolí

Letiště ve městě Dianbailiao a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dianbailiao říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dianbailiao (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dianbailiao a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dianbailiao

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dianbailiao: textový odkaz

satelitní mapu Dianbailiao: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dianbailiao

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dianbailiao: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dianbailiao: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dianbailiao: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Labarani v oblasti Nouna, Kossi, Burkina Faso
  2. Tavtranambo v oblasti Nosy-Varika, Fianarantsoa, Madagaskar
  3. Ban Thaviang v oblasti Khoune, Xiangkhouang, Laos
  4. Curug v oblasti Jakarta Selatan, Dki Jakarta, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.