3D mapa Pingshanying

Satelitní mapa Pingshanying

název bez diakritiky: Pingshanying
správní zařazení: Funing, Hebei, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 40° 1' 0" North, 119° 28' 0" East

Pingshanying a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PingshanyingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pingshanying. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pingshanying, administrativně je místo zařazeno do oblasti Funing, Hebei, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 1' 0" North, 119° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pingshanying v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pingshanying

Hotely Pingshanying: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pingshanying: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pingshanying, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pingshanying Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pingshanying. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pingshanying

3D mapa Pingshanying v Google Earth

satelitní 3D mapa Pingshanying, Čína

3D mapa PingshanyingGoogle Earth – podívejte se na Pingshanying z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pingshanying dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pingshanying shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pingshanying, Čína v Google Earth »

Letiště Pingshanying a okolí

Letiště ve městě Pingshanying a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pingshanying říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pingshanying (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pingshanying a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pingshanying

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pingshanying: textový odkaz

satelitní mapu Pingshanying: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pingshanying

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pingshanying: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pingshanying: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pingshanying: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Retio v oblasti Mongo, Guera, Čad
  2. Straz nad Nisou v oblasti Liberec, Liberecký kraj, Česká republika
  3. Kirurumo v oblasti Manyoni, Singida, Tanzanie
  4. Mumbil v oblasti Wellington, New South Wales, Austrálie
  5. Thuy Thuong v oblasti Cam Thuy, Thanh Hoa, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.