3D mapa Xibaitaling

Satelitní mapa Xibaitaling

název bez diakritiky: Xibaitaling
správní zařazení: Qinhuangdao Shi, Hebei, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 39° 54' 0" North, 119° 32' 0" East

Xibaitaling a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa XibaitalingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xibaitaling. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xibaitaling, administrativně je místo zařazeno do oblasti Qinhuangdao Shi, Hebei, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 54' 0" North, 119° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xibaitaling v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xibaitaling

Hotely Xibaitaling: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xibaitaling: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xibaitaling, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xibaitaling Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xibaitaling. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xibaitaling

3D mapa Xibaitaling v Google Earth

satelitní 3D mapa Xibaitaling, Čína

3D mapa XibaitalingGoogle Earth – podívejte se na Xibaitaling z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xibaitaling dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xibaitaling shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xibaitaling, Čína v Google Earth »

Letiště Xibaitaling a okolí

Letiště ve městě Xibaitaling a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xibaitaling říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xibaitaling (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xibaitaling a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xibaitaling

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xibaitaling: textový odkaz

satelitní mapu Xibaitaling: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xibaitaling

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xibaitaling: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xibaitaling: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xibaitaling: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jerry v oblasti Asotin County, Washington, Spojené státy americké
  2. Calampitao v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  3. Furayk v oblasti Kordufan, Súdán
  4. Kampong Baru Bukit Besi v oblasti Terengganu, Malajsie
  5. Lenagala Pahala v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.