3D mapa Changshanchong

Satelitní mapa Changshanchong

název bez diakritiky: Changshanchong
správní zařazení: Yingshan, Hubei, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 31° 10' 0" North, 115° 54' 0" East

Changshanchong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChangshanchongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Changshanchong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Changshanchong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yingshan, Hubei, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 10' 0" North, 115° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Changshanchong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Changshanchong

Hotely Changshanchong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Changshanchong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Changshanchong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Changshanchong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Changshanchong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Changshanchong

3D mapa Changshanchong v Google Earth

satelitní 3D mapa Changshanchong, Čína

3D mapa ChangshanchongGoogle Earth – podívejte se na Changshanchong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Changshanchong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Changshanchong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Changshanchong, Čína v Google Earth »

Letiště Changshanchong a okolí

Letiště ve městě Changshanchong a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Changshanchong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Changshanchong (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Changshanchong a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Changshanchong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Changshanchong: textový odkaz

satelitní mapu Changshanchong: obrázkový odkaz

satelitní mapu Changshanchong

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Changshanchong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Changshanchong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Changshanchong: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dahekou v oblasti Hui Xian, Henan, Čína
  2. Bongale-Wotolo v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.