loading

Čína: levné hotely – rezervujte si levný hotel ve státě Čína

Levné hotely Čína – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Čína. Další města ve státu Čína – viz mapa Čína.

Rezervujte si levný hotel Čína on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané levné hotely v oblíbených městech státu Čína. Levné hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Čína, bez ohledu na cenu ubytování, je obsahem průvodce hotely Čína.

Levné hotely Beijing

Beijing leží v oblasti Beijing Shiqu, Beijing, Čína (viz mapa Beijing).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Beijing (navštivte průvodce levné hotely Beijing pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Beijing je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Beijing

další levné hotely Beijing »
Flowering House Hostel: fotografie

Flowering House Hostel **

Nachází se 15-minutové chůze od Nan Luo Gu Xiang, kvetení House Hostel nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a ploché obrazovky-TV-kabel. Hostel nabízí pronájem aut a prádelna.

Shijia House: fotografie

Shijia House **

Shijia Dům je tradiční dvoře domu bohaté čínské kultury a atmosféry, nabízí jedinečně zařízených pokojích v docházkové vzdálenosti do Zakázaného města.

Autumn Garden Courtyard Hotel: fotografie

Autumn Garden Courtyard Hotel **

Jedná se o tradiční čínskou nádvoří hotelu v centru města v Pekingu, 5 minut od náměstí Nebeského klidu a okolí do Zakázaného města a Dazhalan kultury ulice.

Levné hotely Shanghai

Shanghai leží v oblasti Shanghai Shiqu, Shanghai, Čína (viz mapa Shanghai).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Shanghai (navštivte průvodce levné hotely Shanghai pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Shanghai je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Shanghai

další levné hotely Shanghai »
Jin Jiang East Asia Hotel: fotografie

Jin Jiang East Asia Hotel **

Jin Jiang východní Asie Hotel je ideálně umístěn na Nanjing Pedestrian Street, 5-minut chůze od stanice metra, a do 15 minut po Bund.

Magnificent International Hotel: fotografie

Magnificent International Hotel **

Nádherné International Plaza Hotel & vyvíjí & spravuje Shun Ho Group, Hong Kong profesionální manažerský tým, který má více než 10 let zkušeností v řízení Ramada Hotel v Hong Kongu.

Chinas Best Value Inn Pudong Avenue Hotel: fotografie

Chinas Best Value Inn Pudong Avenue Hotel **

Chinas Best Value Inn Pudong Avenue Hotel se nachází asi 6 km od Pudong Shanghai New International Expo Centre. Hotel nabízí bezplatné připojení na internet a restaurace.

Levné hotely Guangzhou

Guangzhou leží v oblasti Shunde, Guangdong, Čína (viz mapa Guangzhou).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Guangzhou (navštivte průvodce levné hotely Guangzhou pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Guangzhou je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Guangzhou

další levné hotely Guangzhou »
Huaxin Hotel: fotografie

Huaxin Hotel **

Huaxin Hotel je 20-mintue jízdy od Pazhou Výstavišti a 8 km od vlakového nádraží Guangzhou. Nabízí jednoduché pokoje s bezplatným připojením k internetu.

Flower Hotel: fotografie

Flower Hotel **

Flower Hotel je 4.3 km od obchodního Shangxiajiu Street a 8,5 km od nádraží Guangzhou nádraží. Nabízí klimatizované pokoje s plochou obrazovkou kabelovou TV a bezplatným připojením k internetu.

Kingsun Hongguan Hotel: fotografie

Kingsun Hongguan Hotel **

Kingsun REDLIGHT Hotel nabízí malby květin na stěnách a pokoje s bezplatným připojením na internet. 10 minut chůze od pěší zóny Shigang, má shopech a hernu.

Levné hotely Hangzhou

Hangzhou leží v oblasti Hangzhou Shiqu, Zhejiang, Čína (viz mapa Hangzhou).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Hangzhou (navštivte průvodce levné hotely Hangzhou pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hangzhou je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Hangzhou

další levné hotely Hangzhou »
Wushanyi International Youth Hostel: fotografie

Wushanyi International Youth Hostel **

Wushanyi International Youth Hostel se nachází v centru Hefang Chang-čou v pěší zóně, pouhých 800 metrů od Wushan náměstí a 100 metrů od Drum Tower. Wi-Fi zdarma a úschovnu zavazadel jsou k dispozici. Pokoje mají připojení k internetu zdarma.

Starway Hushang Hotel: fotografie

Starway Hushang Hotel **

Starway Hushang Hotel nabízí pokoje s krásným výhledem na slavné West Lake a bezplatné připojení na vysokorychlostní internet. On-site restaurace nabízí místní jídla a poskytuje pokojová služba.

Hangzhou Hushang Hotel: fotografie

Hangzhou Hushang Hotel **

Hushang Hangzhou Hotel je 10 minut jízdy od vlakového nádraží Hangzhou a 20 minut jízdy od Xiaoshan nádraží. Krátký 1 minutu chůze od slavného Západního jezera, nabízí bezplatné parkování a pokoje s bezplatným připojením na internet.

Levné hotely Guilin

Guilin leží v oblasti Lingui, Guangxi, Čína (viz mapa Guilin).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Guilin (navštivte průvodce levné hotely Guilin pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Guilin je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Guilin

další levné hotely Guilin »
Guilin Zelin Hotel: fotografie

Guilin Zelin Hotel **

Guilin Zelin Hotel je útulný hotel nachází po celé železniční stanice Guilin, 2 km od centrálního náměstí. Nabízí cenově dostupné ubytování s restaurací a pokoje s bezplatným připojením na internet.

Green Forest Hostel: fotografie

Green Forest Hostel **

Jak Ubytovna je 5 minut chůze od Siang-šan parku a Guilin Autobusové nádraží. Tento základní ubytování nabízí kavárna, půjčovna kol zdarma a pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Klimatizované pokoje jsou vybaveny psacím stolem a rychlovarnou konvicí.

Ming Palace International Youth Hostel: fotografie

Ming Palace International Youth Hostel **

Nachází se ve městě Guilin v centru města, Ming Palace International Youth Hostel nabízí restauraci, 24 hodin denně a klimatizované pokoje s kabelovou televizí. Internet zdarma je zajištěno.

Levné hotely Yangshuo

Yangshuo leží v oblasti Lipu, Guangxi, Čína (viz mapa Yangshuo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Yangshuo (navštivte průvodce levné hotely Yangshuo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Yangshuo je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Yangshuo

další levné hotely Yangshuo »
Sister Xie Hotel: fotografie

Sister Xie Hotel **

5-minut jízdy autobusem od stanice Yangshuo Bus, sestra Xie Hotel nabízí základní klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. 24 hodin denně nabízí úschovnu zavazadel, faxového zařízení a bezpečnostní schránky.

Yangshuo Golden Harbour Hostel: fotografie

Yangshuo Golden Harbour Hostel **

Yangshuo Golden Harbour Hostel se nachází pouhých 30 metrů od Xu Bei Residence Hong a 50 metrů od řeky Li Jiang. Nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Scénické West Street scénický skvrna je pouhých 100 metrů od hotelu.

Starway Hotel Xinfuan: fotografie

Starway Hotel Xinfuan **

Starway Xinfuan Hotel se nachází v centru města Yangshuo, 5-minut chůze od populární Xijie Street. Nabízí moderní ubytování s restaurací, parkování zdarma a bezplatný internet na pokojích.

Levné hotely Sanya

Sanya leží v oblasti Ya Xian, Hainan, Čína (viz mapa Sanya).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Sanya (navštivte průvodce levné hotely Sanya pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sanya je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Sanya

další levné hotely Sanya »
Sanya Taikang Hotel: fotografie

Sanya Taikang Hotel **

Nachází se ve městě Sanya, tento hotel nabízí bezplatné parkoviště na místě a jednoduše zařízené pokoje s bezplatným připojením k internetu. Má 24 hodin denně nabízí Fax / Kopírka, nebo jízdenky služby.

Sanya Hailan Hotel: fotografie

Sanya Hailan Hotel **

Nachází se naproti rušné silnice Jiefang pěší zóny, Sanya Hailan Hotel nabízí ubytování v pokojích s TV s plochou obrazovkou a bezplatným připojením na internet. Bezplatné parkování je k dispozici na objednávku.

Sunny Sanya Family Inn: fotografie

Sunny Sanya Family Inn **

Nachází se hned vedle Dadonghai Beach na ostrově Hainan Sanya, Sanya Family Inn Sunny poskytuje hostům plážové ručníky a hand-made plážové tašky. V hotelu je také bezplatné bezdrátové připojení.

Levné hotely Xi'an

Xi'an leží v oblasti Xi An Shiqu, Shaanxi, Čína (viz mapa Xi'an).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Xi'an (navštivte průvodce levné hotely Xi'an pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Xi'an je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Xi'an

další levné hotely Xi'an »
Canaan Hotel Xian: fotografie

Canaan Hotel Xian **

Nachází 5 minut chůze od nákupního centra Kaiyuan, Canaan Hotel Xian nabízí obchodní centrum a 24 hodin denně. Všechny pokoje mají s bezplatným připojením k internetu.

Zifengyuan Internatianl Youth Hostel: fotografie

Zifengyuan Internatianl Youth Hostel **

Vedle staré zdi, Zifengyuan International Youth Hostel nabízí tradiční čínská-styl exteriéru a bezplatné připojení na internet. Obě ložnice a soukromé pokoje jsou k dispozici, některé zdobené v klasické japonském stylu.

Starway Ladyman Hotel: fotografie

Starway Ladyman Hotel **

Moderní a cenově dostupný, je Starway Ladyman Hotel se nachází podél West Street Xian je, 10-minut jízdy od Bell Tower. Nabízí internet zdarma, ale také restaurace a bezplatné parkoviště. Starway Ladyman je 5 km od železniční stanice Xi'an.

Levné hotely Quanzhou

Quanzhou leží v oblasti Quanzhou Shi, Fujian, Čína (viz mapa Quanzhou).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Quanzhou (navštivte průvodce levné hotely Quanzhou pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Quanzhou je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Quanzhou

další levné hotely Quanzhou »
Booz Fashion Hotel (Zhonglou): fotografie

Booz Fashion Hotel (Zhonglou) **

Nachází se v Quanzhou, Booz Fashion Hotel (Zhonglou) je krátký 10 minut chůze od malebné Zhongshan Parku. Bezplatné připojení na internet je k dispozici na pokoji. Poskytování bezplatné parkoviště, tento moderní nekuřácké vlastnictví má také 24 hodin denně.

Booz. Fashion Hotel (Nanhuan): fotografie

Booz. Fashion Hotel (Nanhuan) **

Booz. Fashion Hotel (Nanhuan) je 20 minut jízdy od autobusového nádraží Quanzhou Longway a High Speed ​​Quanzhou nádraží. Nabízí bezplatné parkoviště v areálu hotelu a pokoje s bezplatným připojením k internetu.

Booz Fashion Hotel (Beifeng): fotografie

Booz Fashion Hotel (Beifeng) **

15 minut chůze od Zhongshan Parku, Booz Fashion Hotel (Beifeng) v Quanzhou nabízí moderní klimatizované pokoje s bezplatným připojením na internet. Zavazadla mohou být uloženy na 24 hodin denně. Parkování v místě je zdarma.

Levné hotely Xiamen

Xiamen leží v oblasti Xiamen Shiqu, Fujian, Čína (viz mapa Xiamen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Xiamen (navštivte průvodce levné hotely Xiamen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Xiamen je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Xiamen

další levné hotely Xiamen »
Super 8 - Xiamen Kexia: fotografie

Super 8 - Xiamen Kexia **

Super 8 Hotel - Xiamen Kexia se nachází podél silnice Donghu, jen 1 km od Xiamen Hubin autobusového nádraží. Nabízí klimatizované pokoje s plochou obrazovkou a volný internet na pokoji.

Artist Inn: fotografie

Artist Inn **

Umělec Inn je 15 minut chůze od Gu Yu Lang Ferry Pier a 10-mnute jízdy od vlakového nádraží muži Xian. Tento hotel nabízí umělecký prostředí s jeho mnoha olejomaleb. Free Wi-Fi je k dispozici na místě.

Xiamen ZhongYuan Quick Hotel: fotografie

Xiamen ZhongYuan Quick Hotel **

Xiamen Zhongyuan Rychlé Hotel se nachází hned vedle supermarketu Carrefour, 2 km od železniční stanice Xiamen. Útulný hotel nabízí cenově dostupné ubytování s parkování zdarma a bezplatný internet na pokojích.

Levné hotely Čína: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Čína: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Čína, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Čína.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Čína Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Čína. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.