3D mapa Baishuijing

Satelitní mapa Baishuijing

název bez diakritiky: Baishuijing
správní zařazení: Fu Xian, Liaoning, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 39° 25' 0" North, 121° 46' 0" East

Baishuijing a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaishuijingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baishuijing. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baishuijing, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fu Xian, Liaoning, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 25' 0" North, 121° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baishuijing v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baishuijing

Hotely Baishuijing: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baishuijing: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baishuijing, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baishuijing Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baishuijing. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Baishuijing

3D mapa Baishuijing v Google Earth

satelitní 3D mapa Baishuijing, Čína

3D mapa BaishuijingGoogle Earth – podívejte se na Baishuijing z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baishuijing dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baishuijing shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baishuijing, Čína v Google Earth »

Letiště Baishuijing a okolí

Letiště ve městě Baishuijing a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baishuijing říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baishuijing (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baishuijing a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baishuijing

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baishuijing: textový odkaz

satelitní mapu Baishuijing: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baishuijing

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baishuijing: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baishuijing: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baishuijing: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wan Ke-noi v oblasti Tachilek, Shan, Barma
  2. Matawn v oblasti Port Loko, Northern, Sierra Leone
  3. Dubrova v oblasti Elovskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko
  4. Langley v oblasti Warwickshire County, West Midlands, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.