loading

Shenzhen hotely: CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen)

CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen)

základní informace

třída: ****
adresa hotelu: 1021 South Yanhe Road, Luohu District, Guangdong, 518001 Shenzhen
zeměpisná poloha: 22° 32' 8" severní šířky, 114° 6' 57" východní délky
oblast: New Territories, Čína
počet pokojů: 228

popis hotelu

Všechny pokoje funkce širokopásmový přístup k internetu a uvedené vybavení přizpůsobit dnešní náročnější obchodní cestující. Vše, co byste mohli potřebovat, je blízko-na-ruce a vyškolený personál je hrdý na to slouží vás nejlepší hodnotu pod sluncem.


CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen): rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen) on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen) – podrobné informace & rezervace »

CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen): nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen) u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shenzhen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shenzhen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 1021 South Yanhe Road, Luohu District, Guangdong ve městě Shenzhen, New Territories, Čína – viz mapa Shenzhen ».

Hotely blízko hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen)

Hotely v okolí hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen) jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Shenzhen

Velká letiště blízko hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen)

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen). Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen)

Letiště blízko hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen), která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen)

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu CAA Holy Sun Hotel (formerly Days Hotel Luohu, Shenzhen). Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.