loading

Shandong: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Shandong

Hotely Shandong – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Shandong. Další města v oblasti Shandong – viz mapa Shandong.

Rezervujte si hotel Shandong on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Shandong. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Jinan

Jinan leží v oblasti Licheng, Shandong, Čína (viz mapa Jinan).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Jinan (navštivte průvodce hotely Jinan pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Jinan je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Jinan

další hotely Jinan »
Shandong Hotel: fotografie

Shandong Hotel *****

Nachází se v centru města Jinan, Shandong Hotel nabízí pokoje s bezplatným připojením na internet a kabelová televize LCD. Hotel nabízí krytý bazén, sauna a fitness centrum. Hotel Shandong pokoje s výrobcem čaje a kávy a minibar.

Sofitel Silver Plaza Jinan: fotografie

Sofitel Silver Plaza Jinan *****

Tento nádherný hotel se nachází v blízkosti World Trade Center v obchodní a finanční čtvrti, co by kamenem dohodil od známého Tisíc Buddha Hory a Daming jezero.

Crowne Plaza Jinan City Center: fotografie

Crowne Plaza Jinan City Center *****

Vedle známého jarní náměstí, tento hotel je v obchodní a nákupní čtvrti, a jen několik minut od důležitých obchodních Jün-nan a turistických oblastí.

Hotely Qingdao

Qingdao leží v oblasti Qingdao Shiqu, Shandong, Čína (viz mapa Qingdao).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Qingdao (navštivte průvodce hotely Qingdao pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Qingdao je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Qingdao

další hotely Qingdao »
Milan Fashion Hotel Qingdao: fotografie

Milan Fashion Hotel Qingdao ****

Milan Fashion Hotel se nachází v Qingdao obchodním centru Čching-tao je, 20-minut jízdy od mezinárodního letiště Qingdao Liuting. Je vybaven restaurací, volný přístup k internetu a pokoje s ploché obrazovky-televizory.

The Queens Hotel: fotografie

The Queens Hotel ****

Queens Hotel je 5-minut chůze od Qingdao Liuting mezinárodního letiště. Je výhodné dopravní zařízení, lázní, a internet zdarma. To má restaurace s donáškou na pokoj. The Queens Hotel je 20-minut jízdy od Qingdao výstavy ...

Qingdao Feeling Of Home Theme Concept Hotel: fotografie

Qingdao Feeling Of Home Theme Concept Hotel ***

Qingdao pocit domova Téma Concept Hotel se nachází v srdci pulsující Hongkong Road, v blízkosti Wusi náměstí. Nabízí obchodní centrum a pokoje s bezplatným připojením na internet.

Hotely Haobo

Haobo leží v oblasti Weihai Shi, Shandong, Čína (viz mapa Haobo).

Seznam hotelů Haobo . Podrobná satelitní mapa Haobo je na samostatné stránce.

Hotely Haobo

hotely Haobo »
Super 8 Weihai Bus Terminal & Railway Station Hotel: fotografie

Super 8 Weihai Bus Terminal & Railway Station Hotel ***

Super 8 Weihai autobusové nádraží a vlakové nádraží Hotel se nachází 1,5 km od autobusového nádraží a Weihai Weihai nádraží. Nabízí restauraci, bezplatné parkoviště v areálu hotelu a pokoje s bezplatným připojením k internetu.

Hanting Express Weihai Railway Station: fotografie

Hanting Express Weihai Railway Station

Hanting Express Weihai nádraží se nachází v Weihai, 270 metrů od Bank of China. Je vybaven restaurací a klimatizované pokoje s kabelovou TV. Internet zdarma a parkování jsou k dispozici.

Hotely Weihai

Weihai leží v oblasti Weihai Shi, Shandong, Čína (viz mapa Weihai).

Seznam hotelů Weihai . Podrobná satelitní mapa Weihai je na samostatné stránce.

Hotely Weihai

hotely Weihai »
Weihaiwei Hotel: fotografie

Weihaiwei Hotel ****

Pouze 15 minut jízdy z Weihai Park a International Exhibition Centre Weihai, Weihaiwei Hotel nabízí luxusní pokoje s 32-palcový displej kabelovou televizi a internet zdarma. Najdete zde lázně na místě.

JJ Inns - Weihai Haibin South Road: fotografie

JJ Inns - Weihai Haibin South Road **

JJ Inns - Weihai Haibin South Road je 200 metrů od Haishang park a 40-minut jízdy od letiště Weihai. Nabízí restauraci, parkování zdarma a pokoje s bezplatným připojením na internet.

Weihai Soye Youth Hostel: fotografie

Weihai Soye Youth Hostel

Nachází se v metrech Beitou 300 z Weihai přístavu, Weihai Soye Youth Hostel nabízí 24 hodin denně s úschovnu zavazadel. Bezplatné připojení na internet je poskytována v celém hotelu. Weihai Soye Youth Hostel se nachází 20 minut jízdy od vlakového nádraží Weihai.

Hotely Liaocheng

Liaocheng leží v oblasti Liaocheng, Shandong, Čína (viz mapa Liaocheng).

Seznam hotelů Liaocheng . Podrobná satelitní mapa Liaocheng je na samostatné stránce.

Hotely Liaocheng

hotely Liaocheng »
Heng Tai Hotel: fotografie

Heng Tai Hotel ***

Heng Tai Hotel se nachází v Liaocheng - město s více než 2700 památek známých jako 'Benátky severu Číny. " V hotelu se nachází čínská restaurace a nabízí pokoje s bezplatným připojením k internetu.

JJ Inns - Liaocheng Long Distance Bus Station: fotografie

JJ Inns - Liaocheng Long Distance Bus Station **

Nachází se vedle Liaocheng Coach Station, JJ Inns Liaocheng Autobusové nádraží nabízí moderní pokoje s bezplatným připojením na internet a ploché obrazovky-televizory. Bezplatné parkování je k dispozici.

Hotely Weifang

Weifang leží v oblasti Weifang Shi, Shandong, Čína (viz mapa Weifang).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Weifang (navštivte průvodce hotely Weifang pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Weifang je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Weifang

další hotely Weifang »
Zhongheng International Hotel: fotografie

Zhongheng International Hotel *****

Zhongheng International Hotel je elegantní 5-hvězdičkové ubytování se nachází 20 minut jízdy od nákupního prostoru Taihua. Nabízí restauraci, bezplatné parkoviště v areálu hotelu a pokoje s bezplatným připojením k internetu.

Gold Sand Hotel: fotografie

Gold Sand Hotel *****

Gold Sand Hotel je luxusní 5-hvězdičkový hotel se nachází 500 metrů od náměstí Kite centra města. Nabízí prostorné ubytování s krytým bazénem, ​​4 restaurace a bezplatné parkoviště. Klimatizované pokoje mají moderní interiéry a ...

Wei Fang Hotel: fotografie

Wei Fang Hotel ****

Wei Fang Hotel je vzdálen 5 minut chůze od náměstí a Zheng Feng 10 minut jízdy od Wei Fang nádraží. Nabízí masáže, 2 možnosti stravování a bezplatné parkoviště v areálu hotelu. Prostorné pokoje jsou vybaveny bezplatným připojením k internetu.

Hotely Zibo

Zibo leží v oblasti Zibo Shi, Shandong, Čína (viz mapa Zibo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Zibo (navštivte průvodce hotely Zibo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Zibo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Zibo

další hotely Zibo »
Ramada Zibo Hotel: fotografie

Ramada Zibo Hotel *****

Tento hotel Ramada je jen 1 km od nákupního centra Zibo. Nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet, ale také domy 2 možnosti stravování, posilovnu a nákupní pasáž. Parkování v místě je zdarma.

Zibo Century Hotel: fotografie

Zibo Century Hotel *****

5-hvězdičkový Zibo Century Hotel nabízí krytý vyhřívaný bazén, sauna a rozmazlování lázeňské procedury. 10 minut jízdy od Zibo nádraží, ale také má 4 možnosti stravování, krytý hernu a dobře vybavenou posilovnu.

Zibo Blue Horizon International Hotel: fotografie

Zibo Blue Horizon International Hotel *****

Zibo Blue Horizon International Hotel se nachází 8 km od vlakového nádraží a Jinan Jinan Coach Station. Luxusní 5-hvězdičkový hotel nabízí 6 stravovací možnosti, fitness centrum a pokoje s bezplatným připojením na internet.

Hotely Dongying

Dongying leží v oblasti Boxing, Shandong, Čína (viz mapa Dongying).

Seznam hotelů Dongying . Podrobná satelitní mapa Dongying je na samostatné stránce.

Hotely Dongying

hotely Dongying »
Dongying Blue Horizon International Hotel: fotografie

Dongying Blue Horizon International Hotel *****

Dongying Blue Horizon International Hotel se nachází hned vedle Huanghe parku, a 2,5 km od Dongying Coach Station. Tento luxusní 5-hvězdičkový nemovitost nabízí fitness centrum, krytý bazén a 6 restaurací.

Dongying Blue Horizon Xinyue Hotel: fotografie

Dongying Blue Horizon Xinyue Hotel ****

Nachází se 3,5 km od Shengli televizní věž, Dongying Blue Horizon Xinyue Hotel nabízí stravování 7 dějiště, posilovnu a saunu. Všechny pokoje mají s bezplatným připojením k internetu. Bezplatné parkování je zajištěno.

Hotely Yantai

Yantai leží v oblasti Yantai Shi, Shandong, Čína (viz mapa Yantai).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Yantai (navštivte průvodce hotely Yantai pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Yantai je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Yantai

další hotely Yantai »
Crowne Plaza Yantai Sea View: fotografie

Crowne Plaza Yantai Sea View *****

Crowne Plaza Yantai Sea View Hotel se nachází podél pobřeží, kousek od Yantai Sport Park. Hotel nabízí bezplatný přístup k internetu, krytý bazén a 3 restaurace.

Yantai Victory Resort: fotografie

Yantai Victory Resort ***

Nachází se podél města coastine, Yantai Victory Resort nabízí pokoje s bezplatným připojením na internet a ploché obrazovky-televizory. Je vybaven fitness centrum, masáže a bufet restaurace. Bezplatné parkování je k dispozici.

Yantai Qingzhou Hotel: fotografie

Yantai Qingzhou Hotel ***

Nachází se v hospodářském Qingzhou a technické zóny, Yantai Hotel nabízí 4-hvězdičkové ubytování s volným přístupem na internet, 15-minut jízdy od vlakového nádraží Yantai. Je vybaven masáže a restaurace.

Hotely Linyi

Linyi leží v oblasti Linyi, Shandong, Čína (viz mapa Linyi).

Seznam hotelů Linyi . Podrobná satelitní mapa Linyi je na samostatné stránce.

Hotely Linyi

hotely Linyi »
Linyi Blue Horizon International Hotel: fotografie

Linyi Blue Horizon International Hotel *****

Linyi Blue Horizon International Hotel se nachází 5 km od vlakového nádraží a Linxin Linxin Coach Station. Tento 5-hvězdičkový nemovitost nabízí 6 možnosti stravování, parkování zdarma v areálu hotelu a pokoje s bezplatným připojením na internet.

Super 8 Hotel Linyi Tong Da: fotografie

Super 8 Hotel Linyi Tong Da ***

Super 8 Hotel se nachází v Linyi, 400 metrů od Times Square Chengjian. Je vybaven pokoje s moderním čínským dekorem a volný přístup k internetu. Hotel nabízí bezplatné parkování a čínská restaurace.

Hotely Shandong: rezervace ubytování

Poloha oblasti Shandong

– viz mapa Shandong »

Shandong leží ve státě Čína.

Rezervace ubytování: Shandong – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Shandong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Shandong.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Shandong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Shandong – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Shandong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.