3D mapa Mingyuechang

Satelitní mapa Mingyuechang

název bez diakritiky: Mingyuechang
správní zařazení: Huayun, Sichuan, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 30° 24' 0" North, 106° 44' 0" East

Mingyuechang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MingyuechangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mingyuechang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mingyuechang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Huayun, Sichuan, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 24' 0" North, 106° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mingyuechang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mingyuechang

Hotely Mingyuechang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mingyuechang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mingyuechang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mingyuechang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mingyuechang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mingyuechang

3D mapa Mingyuechang v Google Earth

satelitní 3D mapa Mingyuechang, Čína

3D mapa MingyuechangGoogle Earth – podívejte se na Mingyuechang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mingyuechang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mingyuechang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mingyuechang, Čína v Google Earth »

Letiště Mingyuechang a okolí

Letiště ve městě Mingyuechang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mingyuechang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mingyuechang (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mingyuechang a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mingyuechang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mingyuechang: textový odkaz

satelitní mapu Mingyuechang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mingyuechang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mingyuechang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mingyuechang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mingyuechang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jogbaid v oblasti Tangail Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Pepper Ridge v oblasti New Castle County, Delaware, Spojené státy americké
  3. Riva di Tures v oblasti Bolzano, Trentino-Alto Adige, Itálie
  4. Andilankely v oblasti Soanierana-Ivongo, Toamasina, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.