3D mapa Shangtianba

Satelitní mapa Shangtianba

název bez diakritiky: Shangtianba
správní zařazení: Leibo, Sichuan, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 28° 6' 2" North, 103° 25' 22" East

Shangtianba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShangtianbaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shangtianba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shangtianba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Leibo, Sichuan, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 6' 2" North, 103° 25' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shangtianba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shangtianba

Hotely Shangtianba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shangtianba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shangtianba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shangtianba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shangtianba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shangtianba

3D mapa Shangtianba v Google Earth

satelitní 3D mapa Shangtianba, Čína

3D mapa ShangtianbaGoogle Earth – podívejte se na Shangtianba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shangtianba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shangtianba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shangtianba, Čína v Google Earth »

Letiště Shangtianba a okolí

Letiště ve městě Shangtianba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shangtianba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shangtianba (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shangtianba a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shangtianba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shangtianba: textový odkaz

satelitní mapu Shangtianba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shangtianba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shangtianba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shangtianba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shangtianba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sarnowo Gory v oblasti Plonsk, Mazowieckie, Polsko
  2. Wisch v oblasti Gelderland, Nizozemí
  3. Orencik v oblasti Corum, Turecko
  4. Boca de Purricha v oblasti Sambu, Darien, Panama
  5. Woodstock v oblasti Multnomah County, Oregon, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.