3D mapa Xiaohe

Satelitní mapa Xiaohe

název bez diakritiky: Xiaohe
správní zařazení: Kuenming Shiqu, Yunnan, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 25° 11' 41" North, 102° 50' 20" East

Xiaohe a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa XiaoheVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xiaohe. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xiaohe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuenming Shiqu, Yunnan, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 11' 41" North, 102° 50' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xiaohe v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xiaohe

Hotely Xiaohe: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xiaohe: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xiaohe, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xiaohe Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xiaohe. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xiaohe

3D mapa Xiaohe v Google Earth

satelitní 3D mapa Xiaohe, Čína

3D mapa XiaoheGoogle Earth – podívejte se na Xiaohe z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xiaohe dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xiaohe shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xiaohe, Čína v Google Earth »

Letiště Xiaohe a okolí

Letiště ve městě Xiaohe a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xiaohe říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xiaohe (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xiaohe a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xiaohe

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xiaohe: textový odkaz

satelitní mapu Xiaohe: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xiaohe

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xiaohe: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xiaohe: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xiaohe: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Lourical do Campo v oblasti Castelo Branco, Beira Interior Sul, Centro, Portugalsko
  2. Rolfzen v oblasti Hoxter, Detmold, Nordrhein-Westfalen, Německo
  3. Juan Sarabia v oblasti Santo Domingo, San Luis Potosi, Mexiko
  4. Dongnei v oblasti Nanjing, Fujian, Čína
  5. Eperjespuszta v oblasti Baranya, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.