3D mapa Dayan

Satelitní mapa Dayan

název bez diakritiky: Dayan
správní zařazení: Lijiang, Yunnan, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 26° 48' 0" North, 100° 16' 0" East

Dayan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DayanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dayan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dayan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lijiang, Yunnan, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 48' 0" North, 100° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dayan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dayan

Hotely Dayan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dayan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dayan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dayan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dayan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Dayan

3D mapa Dayan v Google Earth

satelitní 3D mapa Dayan, Čína

3D mapa DayanGoogle Earth – podívejte se na Dayan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dayan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dayan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dayan, Čína v Google Earth »

Letiště Dayan a okolí

Letiště ve městě Dayan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dayan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dayan (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dayan a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dayan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dayan: textový odkaz

satelitní mapu Dayan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dayan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dayan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dayan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dayan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hol'ma v oblasti Odeska, Ukrajina
  2. Vysinek v oblasti Kladno, Středočeský kraj, Česká republika
  3. Golokoy Kwara v oblasti Dosso Canton, Dosso, Niger
  4. Matambare v oblasti Lindi, Lindi, Tanzanie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.