3D mapa Nameng

Satelitní mapa Nameng

název bez diakritiky: Nameng
správní zařazení: Malipo, Yunnan, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 23° 7' 0" North, 105° 39' 0" East

Nameng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NamengVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nameng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nameng, administrativně je místo zařazeno do oblasti Malipo, Yunnan, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 7' 0" North, 105° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nameng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nameng

Hotely Nameng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nameng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nameng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nameng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nameng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nameng

3D mapa Nameng v Google Earth

satelitní 3D mapa Nameng, Čína

3D mapa NamengGoogle Earth – podívejte se na Nameng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nameng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nameng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nameng, Čína v Google Earth »

Letiště Nameng a okolí

Letiště ve městě Nameng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nameng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nameng (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nameng a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nameng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nameng: textový odkaz

satelitní mapu Nameng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nameng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nameng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nameng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nameng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Munsa v oblasti Altenburger Land, Thuringen, Thuringen, Německo
  2. Gerdu Selu v oblasti Kerman, Írán
  3. Salen v oblasti Highland, Scotland, Scotland, Velká Británie
  4. El Bir v oblasti Kaedi, Gorgol, Mauretánie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.