3D satelitní mapa Ding'ao v Google Earth

název bez diakritiky: Ding'ao
správní zařazení: Cangnan, Zhejiang, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 27° 28' 21" North, 120° 27' 43" East

Google Earth: Ding'ao a okolí

Google Earth – mapa Ding'aoVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Ding'ao. Zobrazené místo je známé jako Ding'ao, administrativně se řadí do oblasti Cangnan, Zhejiang, Čína, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 27° 28' 21" North, 120° 27' 43" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Ding'ao: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Ding'ao on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ding'ao: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ding'ao, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ding'ao Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ding'ao. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Ding'ao v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Ding'ao v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Ding'ao Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Ding'ao shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Ding'ao. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Ding'ao a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ding'ao říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ding'ao (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Ding'ao a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.



náhodná místa

  1. Sloboda v oblasti Pochinkovskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko
  2. Androvakely v oblasti Ankazobe, Antananarivo, Madagaskar
  3. Xindu v oblasti Putian, Fujian, Čína
  4. Buena Vista v oblasti Cayo, Cayo, Belize
  5. Kan Na v oblasti Ho-Pong, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.