3D mapa Zhangdun

Satelitní mapa Zhangdun

název bez diakritiky: Zhangdun
správní zařazení: Jiaxing, Zhejiang, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 30° 49' 46" North, 120° 36' 3" East

Zhangdun a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ZhangdunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Zhangdun. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Zhangdun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jiaxing, Zhejiang, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 49' 46" North, 120° 36' 3" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Zhangdun v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Zhangdun

Hotely Zhangdun: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Zhangdun: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Zhangdun, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Zhangdun Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Zhangdun. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Zhangdun

3D mapa Zhangdun v Google Earth

satelitní 3D mapa Zhangdun, Čína

3D mapa ZhangdunGoogle Earth – podívejte se na Zhangdun z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Zhangdun dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Zhangdun shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Zhangdun, Čína v Google Earth »

Letiště Zhangdun a okolí

Letiště ve městě Zhangdun a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Zhangdun říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Zhangdun (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Zhangdun a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Zhangdun

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Zhangdun: textový odkaz

satelitní mapu Zhangdun: obrázkový odkaz

satelitní mapu Zhangdun

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Zhangdun: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Zhangdun: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Zhangdun: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mpunda v oblasti Isoka, Northern, Zambie
  2. Shakar Tangi v oblasti Orakzai, F.a.T.a., Pákistán
  3. Aberdulais v oblasti Neath Port Talbot - Castel-Nedd Port Talbot, Wales, Wales, Velká Británie
  4. Dak Blond v oblasti Dac Glay, Kon Tum, Vietnam
  5. Chak Thirty-five v oblasti Gujarat, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.