3D mapa Puzhouzhen

Satelitní mapa Puzhouzhen

název bez diakritiky: Puzhouzhen
správní zařazení: Wenzhou Shiqu, Zhejiang, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 27° 59' 39" North, 120° 43' 37" East

Puzhouzhen a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PuzhouzhenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Puzhouzhen. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Puzhouzhen, administrativně je místo zařazeno do oblasti Wenzhou Shiqu, Zhejiang, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 59' 39" North, 120° 43' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Puzhouzhen v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Puzhouzhen

Hotely Puzhouzhen: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Puzhouzhen: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Puzhouzhen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Puzhouzhen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Puzhouzhen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Puzhouzhen

3D mapa Puzhouzhen v Google Earth

satelitní 3D mapa Puzhouzhen, Čína

3D mapa PuzhouzhenGoogle Earth – podívejte se na Puzhouzhen z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Puzhouzhen dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Puzhouzhen shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Puzhouzhen, Čína v Google Earth »

Letiště Puzhouzhen a okolí

Letiště ve městě Puzhouzhen a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Puzhouzhen říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Puzhouzhen (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Puzhouzhen a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Puzhouzhen

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Puzhouzhen: textový odkaz

satelitní mapu Puzhouzhen: obrázkový odkaz

satelitní mapu Puzhouzhen

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Puzhouzhen: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Puzhouzhen: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Puzhouzhen: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. An Nu`ayriyah v oblasti Eastern Province, Saudská Arábie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.