3D mapa Xiajiapai

Satelitní mapa Xiajiapai

název bez diakritiky: Xiajiapai
správní zařazení: Wenzhou Shiqu, Zhejiang, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 27° 57' 47" North, 120° 42' 58" East

Xiajiapai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa XiajiapaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xiajiapai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xiajiapai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Wenzhou Shiqu, Zhejiang, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 57' 47" North, 120° 42' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xiajiapai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xiajiapai

Hotely Xiajiapai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xiajiapai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xiajiapai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xiajiapai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xiajiapai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xiajiapai

3D mapa Xiajiapai v Google Earth

satelitní 3D mapa Xiajiapai, Čína

3D mapa XiajiapaiGoogle Earth – podívejte se na Xiajiapai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xiajiapai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xiajiapai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xiajiapai, Čína v Google Earth »

Letiště Xiajiapai a okolí

Letiště ve městě Xiajiapai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xiajiapai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xiajiapai (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xiajiapai a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xiajiapai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xiajiapai: textový odkaz

satelitní mapu Xiajiapai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xiajiapai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xiajiapai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xiajiapai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xiajiapai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lauri v oblasti Karu, Rapla, Estonsko
  2. Phodgoma v oblasti Southern, Malawi
  3. Ibiaku Ikot Oku v oblasti Itu, Akwalbom, Nigérie
  4. Novotimofeyevka v oblasti East Kazakhstan, Kazachstán
  5. Guapinolapa v oblasti San Lorenzo, Boaco, Nikaragua

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.