3D mapa Holmstol

Satelitní mapa Holmstol

název bez diakritiky: Holmstol
správní zařazení: Gjern, Arhus, Dánsko, Evropa
zeměpisná poloha: 56° 13' 0" North, 9° 45' 0" East

Holmstol a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HolmstolVítejte na stránce věnované satelitní mapě Holmstol. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Holmstol, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gjern, Arhus, Dánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 13' 0" North, 9° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Holmstol v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Holmstol

Hotely Holmstol: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Holmstol: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Holmstol, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Holmstol Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Holmstol. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Holmstol

3D mapa Holmstol v Google Earth

satelitní 3D mapa Holmstol, Dánsko

3D mapa HolmstolGoogle Earth – podívejte se na Holmstol z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Holmstol dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Holmstol shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Holmstol, Dánsko v Google Earth »

Letiště Holmstol a okolí

Letiště ve městě Holmstol a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Holmstol říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Holmstol (Dánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Holmstol a celou oblast Dánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Holmstol

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Holmstol: textový odkaz

satelitní mapu Holmstol: obrázkový odkaz

satelitní mapu Holmstol

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Holmstol: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Holmstol: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Holmstol: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kerhono v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie
  2. Clichy v oblasti Nanterre, Hauts-de-Seine, Ile-de-France, Francie
  3. Dzwonkowice v oblasti Skierniewice I, Lodzkie, Polsko
  4. Omenanga v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.