3D mapa Kerteminde

Satelitní mapa Kerteminde

název bez diakritiky: Kerteminde
správní zařazení: Kerteminde, Fyn, Dánsko, Evropa
zeměpisná poloha: 55° 27' 0" North, 10° 40' 0" East

Kerteminde a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KertemindeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kerteminde. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kerteminde, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kerteminde, Fyn, Dánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 27' 0" North, 10° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kerteminde v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kerteminde

Hotely Kerteminde: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kerteminde: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kerteminde, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kerteminde Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kerteminde. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kerteminde

3D mapa Kerteminde v Google Earth

satelitní 3D mapa Kerteminde, Dánsko

3D mapa KertemindeGoogle Earth – podívejte se na Kerteminde z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kerteminde dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kerteminde shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kerteminde, Dánsko v Google Earth »

Letiště Kerteminde a okolí

Letiště ve městě Kerteminde a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kerteminde říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kerteminde (Dánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kerteminde a celou oblast Dánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kerteminde

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kerteminde: textový odkaz

satelitní mapu Kerteminde: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kerteminde

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kerteminde: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kerteminde: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kerteminde: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Guanqiaopu v oblasti Shaoyang, Hunan, Čína
  2. Hounsire v oblasti Gaoual, Labe, Guinea
  3. Quan Dong v oblasti Can Loc, Ha Tinh, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.