loading

Storstrom: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Storstrom

Hotely Storstrom – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Storstrom. Další města v oblasti Storstrom – viz mapa Storstrom.

Rezervujte si hotel Storstrom on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Storstrom. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Nykøbing Falster

Nykøbing leží v oblasti Nykobing Falster, Storstrom, Dánsko (viz mapa Nykøbing Falster).

Seznam hotelů Nykobing . Podrobná satelitní mapa Nykobing je na samostatné stránce.

Hotely Nykobing

hotely Nykøbing Falster »
Hotel Falster: fotografie

Hotel Falster ***

Rodina-spustit Hotel Falster je 5 minut jízdy 'od Nykøbing Falster nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Všechny pokoje mají TV, čaj / kávovar a vlastní koupelna. Hosté mohou relaxovat v sauně nebo si zacvičit v posilovně.

Hotel Liselund: fotografie

Hotel Liselund ***

Obklopen přirozenou krásu Lolland Falster Tento kouzelný malý hotel a zahrada je nastaveno jen 50 metrů od moře a působivé lesů. Užijte si čerstvého vzduchu v atraktivní zahradě v hotelu Liselund.

Danhostel Nykøbing Falster: fotografie

Danhostel Nykøbing Falster

Tento hostel nabízí bezplatné parkování, 1 km od Nykøbing Falster vlakového nádraží a 5 minut 'chůze od centra Falster plavání. Všechny pokoje mají balkon / terasa a vlastní koupelnou.

Hotely Præstø

Præstø leží v oblasti Prasto, Storstrom, Dánsko (viz mapa Præstø).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Praesto (navštivte průvodce hotely Præstø pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Praesto je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Praesto

další hotely Præstø »
Hotel Frederiksminde: fotografie

Hotel Frederiksminde ****

S výhledem na Præstø Fjord, tento tradiční hotel nabízí klidné ubytování v přímořském městečku Præstø. Je vybaven na moře-view restaurace, lázně a pokoje s ploché obrazovky-televizory.

Jungshoved Kro B&B: fotografie

Jungshoved Kro B&B ***

To B & B se nachází v krajině jižní Zélandu, 500 metrů od břehu Stege Bay. Nabízí tradiční dánské jídlo, bezplatné Wi-Fi a pokoje s kuchyňským koutem.

Jungshoved Præstegård B&B: fotografie

Jungshoved Præstegård B&B ***

Tato nemovitost se nachází na jižním pobřeží ostrova Sjaelland, na Jungshoved poloostrově. Nabízí tradičním stylu pokoje s bezplatným Wi-Fi. K vybavení patří objednat různé sauna a soukromá pláž.

Hotely Nørreballe

Nørreballe leží v oblasti Maribo, Storstrom, Dánsko (viz mapa Nørreballe).

Seznam hotelů Norreballe . Podrobná satelitní mapa Norreballe je na samostatné stránce.

Hotely Norreballe

hotely Nørreballe »
Hotel Lolland: fotografie

Hotel Lolland ***

Vychutnejte si bezplatné Wi-Fi připojení na internet a parkování v útulném hotelu Lolland, který se nachází uprostřed malebné oblasti a lesy Nørreballe.

Hotel Lolland Apartment: fotografie

Hotel Lolland Apartment

Nachází se 15 minut jízdy od Rødby Harbour, tento ostrov Lolland vlastnost je 6 km od Knuthenborg Safari parku. Nabízí na místě půjčovnu kol a vlastním stravováním 2 + kk s bezplatným Wi-Fi.

Hotely Vordingborg

Vordingborg leží v oblasti Vordingborg, Storstrom, Dánsko (viz mapa Vordingborg).

Seznam hotelů Vordingborg . Podrobná satelitní mapa Vordingborg je na samostatné stránce.

Hotely Vordingborg

hotely Vordingborg »
Hotel Kong Valdemar: fotografie

Hotel Kong Valdemar **

Tato malá, je intimní hotel se nachází v centru Vordingborg, pouhých 50 m od citys známky atrakcí, věž Gåsetornet a 10 minut chůze od vlakového nádraží.

Holberggaard Apartments: fotografie

Holberggaard Apartments

Holberggaard Apartmány se nachází 10 minut 'chůze od pláže u Storstrømmen Channel. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet, bezplatné parkování, velkou terasou a malý bazén.

Danhostel Vordingborg: fotografie

Danhostel Vordingborg

Nachází se v jižní Zélandu, 1,5 km od Vordingborg nádraží a centra města, tento hostel nabízí společnou kuchyň a TV místnost. Funkční pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Hotely Nysted

Nysted leží v oblasti Nysted, Storstrom, Dánsko (viz mapa Nysted).

Seznam hotelů Nysted . Podrobná satelitní mapa Nysted je na samostatné stránce.

Hotely Nysted

hotely Nysted »
Hotel Nysted Havn: fotografie

Hotel Nysted Havn ***

Tento Harborside hotel se nachází v městě Lolland z Nysted. Sídlí ve zrekonstruované budově roku 1900 poskytuje bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování. Hlavní ulice, Adelgade, je 200 metrů od hotelu.

Nysted Strand Camping & Cottages: fotografie

Nysted Strand Camping & Cottages

Nachází se v pobřežním městě Nysted na ostrově Lolland, tato vlastnost je pouhých 100 metrů od koupací vany. Nabízí na místě dánský restaurace, obchod s potravinami a chalupy s vlastní terasou.

Hotely Maribo

Maribo leží v oblasti Maribo, Storstrom, Dánsko (viz mapa Maribo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Maribo (navštivte průvodce hotely Maribo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Maribo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Maribo

další hotely Maribo »
Hotel Maribo Søpark: fotografie

Hotel Maribo Søpark ****

Nachází se v srdci Lolland a obklopené strhující maribo Lake, Maribo Søpark Hotel se nachází v blízkosti centra města Maribo.

Ebsens Hotel: fotografie

Ebsens Hotel ***

Ebsens Hotel nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a parkování v centru Maribo, jen pár minut 'chůze od katedrály a vlakového nádraží Maribo.

Danhostel Maribo Vandrerhjem: fotografie

Danhostel Maribo Vandrerhjem

Obklopen přírodou, toto je ubytovna se nachází v Søndersø jezera. To má TV místnost, společnou kuchyň a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Maribo centra města je pěšky 15 minut.

Hotely Væggerløse

Væggerløse leží v oblasti Sydfalster, Storstrom, Dánsko (viz mapa Væggerløse).

Seznam hotelů Vaeggerlose . Podrobná satelitní mapa Vaeggerlose je na samostatné stránce.

Hotely Vaeggerlose

hotely Væggerløse »
Hotel Nørrevang: fotografie

Hotel Nørrevang ***

Tento hotel se nachází v pobřežním městě Marielyst, 500 m od Baltského moře. Nabízí bezplatné lázně a sauny, tradiční restauraci a pokoje s Wi-Fi. Pokoje hotelu mají Nørrevang posezením a TV se satelitním příjmem.

Ellens Kjørups Inn: fotografie

Ellens Kjørups Inn ***

Tento malý hotel se nachází vedle Boto Beach v Væggerløse, na pobřeží Baltského moře v Dánsku. Všechny pokoje mají terasu a čaj / kávovar. Wi-Fi připojení na internet a soukromé parkoviště jsou zdarma.

Oldfruen Apartments: fotografie

Oldfruen Apartments

Nachází se na ostrově Falster, v pobřežním letovisku Marielyst, Oldfruen nabízí moderní apartmány s plně vybavenou kuchyní a soukromé terasy. Písečná pláž Marielyst je vzdálen 10 minut chůze.

Hotely Borre

Borre leží v oblasti Mon, Storstrom, Dánsko (viz mapa Borre).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Borre (navštivte průvodce hotely Borre pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Borre je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Borre

další hotely Borre »
B&B Tiendegaarden Møn: fotografie

B&B Tiendegaarden Møn

B & B se nachází Tiendegaarden na rodinné farmě mimo Borre, pouhých 10 km od útesy Mon. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkování a kouzelné přírodě. Po Tiendegaarden má zvukotěsné pokoje a apartmány.

Bakkegaard Bed & Breakfast: fotografie

Bakkegaard Bed & Breakfast

Tento útulný statek je jízdy 3 minuty 'z ohromující útesy Mon, ve Busene. Nabízí jedinečný styl pokoje, panoramatický výhled na Baltské moře a bezplatné parkování.

Liselund Ny Slot Hotel: fotografie

Liselund Ny Slot Hotel

Tento hrad se nachází v parku Liselund na idylickém ostrově Mon, 5 km od Bílé útesy Mon. Nabízí bezplatné Wi-Fi a velkou terasu.

Hotely Rødby

Rødby leží v oblasti Rodby, Storstrom, Dánsko (viz mapa Rødby).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Rodby (navštivte průvodce hotely Rødby pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Rodby je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Rodby

další hotely Rødby »
Lalandia Rødby Resort: fotografie

Lalandia Rødby Resort ***

Lalandia Rødby Resort hostům nabízí volný přístup k největší krytý vodní park v Dánsku. Krásně se nachází na pobřeží jižní Lolland, nabízí dramatický výhled na Baltské moře.

Stop´n Sleep Hotel: fotografie

Stop´n Sleep Hotel **

Naše ZleepRooms se konají v lehké a přátelské skandinávského designu, s vlastní koupelnou / WC, kabel-TV. Naše ZleepLounge nabídky nealkoholických nápojů, piva a občerstvení. Hotel se nachází na cestě do nebo z Německa.

Hotel E4: fotografie

Hotel E4 **

Rodinný hotel se nachází v blízkosti E4 dobrodružství zábavního parku Lalandia Badeland, Knuthenborg Safari Park a Maribosø Golf Club. Na trajekt do Německa, je jen 10 min. odjet.

Hotely Næstved

Næstved leží v oblasti Nastved, Storstrom, Dánsko (viz mapa Næstved).

Seznam hotelů Naestved . Podrobná satelitní mapa Naestved je na samostatné stránce.

Hotely Naestved

hotely Næstved »
Hotel Kirstine: fotografie

Hotel Kirstine ****

V soukromém vlastnictví a tradiční Kirstine Hotel se nachází v srdci Næstved, kulturním centrem jižní Zélandu, které nabízejí různá muzea, koncert-míst, divadel a výstav.

Hotel Vinhuset: fotografie

Hotel Vinhuset ***

Næstved ideální polohu v centru města, blízko do nedalekého okolí jako Bonbon země Amusement Park, Gavnø hradu a Lalandia Badeland vodní park, je funkční Hotel Vinhuset.

Danhostel Næstved: fotografie

Danhostel Næstved

Sídlí v bývalém klášteře, 1 km od vlakového nádraží Næstved, je to moderní hostel. Centrální Næstved může být dosaženo do 10 minut chůze. Nabízí pokoje s balkonem a vlastní koupelnou.

Hotely Storstrom: rezervace ubytování

Poloha oblasti Storstrom

– viz mapa Storstrom »

Storstrom leží ve státě Dánsko.

Rezervace ubytování: Storstrom – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Storstrom, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Storstrom.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Storstrom Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Storstrom – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Storstrom. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.