3D mapa Kitumba

Satelitní mapa Kitumba

název bez diakritiky: Kitumba
správní zařazení: Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 5° 30' 0" South, 15° 5' 0" East

Kitumba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KitumbaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kitumba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kitumba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 30' 0" South, 15° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kitumba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kitumba

Hotely Kitumba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kitumba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kitumba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kitumba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kitumba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kitumba

3D mapa Kitumba v Google Earth

satelitní 3D mapa Kitumba, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa KitumbaGoogle Earth – podívejte se na Kitumba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kitumba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kitumba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kitumba, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Kitumba a okolí

Letiště ve městě Kitumba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kitumba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kitumba (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kitumba a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kitumba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kitumba: textový odkaz

satelitní mapu Kitumba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kitumba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kitumba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kitumba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kitumba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Novo-Ivanovskiy v oblasti Zaporizka, Ukrajina
  2. Owafa v oblasti Terego, Arua, Uganda
  3. Ghazikot v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  4. Nenerebougou v oblasti Sikasso, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.