3D mapa Likaw II

Satelitní mapa Likaw II

název bez diakritiky: Likaw II
správní zařazení: Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 2° 25' 0" North, 19° 28' 0" East

Likaw II a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Likaw IIVítejte na stránce věnované satelitní mapě Likaw II. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Likaw II, administrativně je místo zařazeno do oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 25' 0" North, 19° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Likaw II v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Likaw II

Hotely Likaw II: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Likaw II: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Likaw II, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Likaw II Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Likaw II. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Likaw II

3D mapa Likaw II v Google Earth

satelitní 3D mapa Likaw II, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa Likaw IIGoogle Earth – podívejte se na Likaw II z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Likaw II dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Likaw II shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Likaw II, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Likaw II a okolí

Letiště ve městě Likaw II a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Likaw II říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Likaw II (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Likaw II a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Likaw II

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Likaw II: textový odkaz

satelitní mapu Likaw II: obrázkový odkaz

satelitní mapu Likaw II

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Likaw II: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Likaw II: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Likaw II: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Myinsagaw v oblasti Seikpyu, Magwe, Barma
  2. Dong Lac v oblasti Di Linh, Lam Dong, Vietnam
  3. Tingnan v oblasti Cangnan, Zhejiang, Čína
  4. Lanchipuqua v oblasti Huancabamba, Piura, Peru
  5. Magabo v oblasti Negros Oriental, Region 7, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.