3D mapa Aru

Satelitní mapa Aru

název bez diakritiky: Aru
správní zařazení: Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 2° 52' 0" North, 30° 51' 0" East

Aru a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AruVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aru. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Aru, administrativně je místo zařazeno do oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 52' 0" North, 30° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aru v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aru

Hotely Aru: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aru: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aru, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aru Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aru. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Aru

3D mapa Aru v Google Earth

satelitní 3D mapa Aru, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa AruGoogle Earth – podívejte se na Aru z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aru dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aru shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aru, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Aru a okolí

Letiště ve městě Aru a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aru říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aru (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aru a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aru

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aru: textový odkaz

satelitní mapu Aru: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aru

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aru: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aru: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aru: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ierocunda v oblasti Sonaco, Gabu, Guinea-Bissau
  2. Surmeli v oblasti Bolu, Turecko
  3. Malby v oblasti Osthammar Kommun, Uppsala Lan, Švédsko
  4. Kongodya v oblasti Tanda, Tanda, Pobřeží slonoviny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.