3D mapa Bema

Satelitní mapa Bema

název bez diakritiky: Bema
správní zařazení: Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 3° 28' 0" North, 30° 48' 0" East

Bema a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BemaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bema. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bema, administrativně je místo zařazeno do oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 28' 0" North, 30° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bema v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bema

Hotely Bema: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bema: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bema, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bema Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bema. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bema

3D mapa Bema v Google Earth

satelitní 3D mapa Bema, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa BemaGoogle Earth – podívejte se na Bema z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bema dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bema shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bema, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Bema a okolí

Letiště ve městě Bema a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bema říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bema (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bema a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bema

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bema: textový odkaz

satelitní mapu Bema: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bema

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bema: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bema: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bema: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Makarovo v oblasti Gazimuro-Zavodskiy rayon, Chitinskaya Oblast, Rusko
  2. Port Vincent v oblasti Livingston Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  3. Hedenaset v oblasti Overtornea Kommun, Norrbottens Lan, Švédsko
  4. Matango v oblasti Chinde, Zambezia, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.