3D mapa Mawoka

Satelitní mapa Mawoka

název bez diakritiky: Mawoka
správní zařazení: Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 8° 15' 0" South, 22° 46' 0" East

Mawoka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MawokaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mawoka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mawoka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 15' 0" South, 22° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mawoka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mawoka

Hotely Mawoka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mawoka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mawoka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mawoka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mawoka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mawoka

3D mapa Mawoka v Google Earth

satelitní 3D mapa Mawoka, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa MawokaGoogle Earth – podívejte se na Mawoka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mawoka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mawoka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mawoka, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Mawoka a okolí

Letiště ve městě Mawoka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mawoka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mawoka (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mawoka a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mawoka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mawoka: textový odkaz

satelitní mapu Mawoka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mawoka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mawoka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mawoka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mawoka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Celeste Place Townhouses v oblasti Davis County, Utah, Spojené státy americké
  2. Kisfoldek v oblasti Jasz-Nagykun-Szolnok, Maďarsko
  3. Klippans Bruk v oblasti Klippan Kommun, Kristianstadt Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.