3D mapa Ngungu

Satelitní mapa Ngungu

název bez diakritiky: Ngungu
správní zařazení: Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 9° 51' 0" South, 23° 40' 0" East

Ngungu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NgunguVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ngungu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ngungu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 51' 0" South, 23° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ngungu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ngungu

Hotely Ngungu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngungu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngungu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngungu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngungu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ngungu

3D mapa Ngungu v Google Earth

satelitní 3D mapa Ngungu, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa NgunguGoogle Earth – podívejte se na Ngungu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ngungu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ngungu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ngungu, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Ngungu a okolí

Letiště ve městě Ngungu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngungu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngungu (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ngungu a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ngungu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ngungu: textový odkaz

satelitní mapu Ngungu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ngungu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ngungu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngungu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngungu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yondang v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  2. Gravel Pit v oblasti Greene County, Iowa, Spojené státy americké
  3. Salleboeuf v oblasti Bordeaux, Gironde, Aquitaine, Francie
  4. Bleper v oblasti Papun, Kawthulei (Karen), Barma
  5. Wagon Wheel v oblasti Collier County, Florida, Spojené státy americké
  6. Anikova v oblasti Odoevskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.