3D mapa Yayas de Viajama

Satelitní mapa Yayas de Viajama

název bez diakritiky: Yayas de Viajama
správní zařazení: Azua, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 36' 0" North, 70° 55' 0" West

Yayas de Viajama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Yayas de ViajamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yayas de Viajama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yayas de Viajama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Azua, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 36' 0" North, 70° 55' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yayas de Viajama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yayas de Viajama

Hotely Yayas de Viajama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yayas de Viajama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yayas de Viajama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yayas de Viajama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yayas de Viajama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yayas de Viajama

3D mapa Yayas de Viajama v Google Earth

satelitní 3D mapa Yayas de Viajama, Dominikánská republika

3D mapa Yayas de ViajamaGoogle Earth – podívejte se na Yayas de Viajama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yayas de Viajama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yayas de Viajama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yayas de Viajama, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Yayas de Viajama a okolí

Letiště ve městě Yayas de Viajama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yayas de Viajama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yayas de Viajama (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yayas de Viajama a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yayas de Viajama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yayas de Viajama: textový odkaz

satelitní mapu Yayas de Viajama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yayas de Viajama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yayas de Viajama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yayas de Viajama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yayas de Viajama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Nong Prathuang v oblasti Prachin Buri, Central, Thajsko
  2. San Miguel v oblasti Matanzas, Kuba
  3. Tepla v oblasti Litoměřice, Ústecký kraj, Česká republika
  4. Herkimer Landing v oblasti Herkimer County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.