3D mapa Santa Cruz de Barahona

Satelitní mapa Santa Cruz de Barahona

název bez diakritiky: Santa Cruz de Barahona
správní zařazení: Barahona, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 12' 0" North, 71° 6' 0" West

Santa Cruz de Barahona a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa Cruz de BarahonaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Cruz de Barahona. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Cruz de Barahona, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barahona, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 12' 0" North, 71° 6' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Cruz de Barahona v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Cruz de Barahona

Hotely Santa Cruz de Barahona: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Cruz de Barahona: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Cruz de Barahona, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Cruz de Barahona Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Cruz de Barahona. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Cruz de Barahona

3D mapa Santa Cruz de Barahona v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Cruz de Barahona, Dominikánská republika

3D mapa Santa Cruz de BarahonaGoogle Earth – podívejte se na Santa Cruz de Barahona z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Cruz de Barahona dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Cruz de Barahona shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Cruz de Barahona, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Santa Cruz de Barahona a okolí

Letiště ve městě Santa Cruz de Barahona a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Cruz de Barahona říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Cruz de Barahona (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Cruz de Barahona a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Cruz de Barahona

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Cruz de Barahona: textový odkaz

satelitní mapu Santa Cruz de Barahona: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Cruz de Barahona

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Cruz de Barahona: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Cruz de Barahona: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Cruz de Barahona: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dot v oblasti Logan County, Kentucky, Spojené státy americké
  2. Mir Qasem v oblasti Balkh, Afghánistán
  3. Mazewo v oblasti Nowy Dwor Mazowiecki, Mazowieckie, Polsko
  4. Nanambong v oblasti Pangasinan, Region 1, Filipíny
  5. San Dionisio v oblasti Santa, Ancash, Peru
  6. Bogumilowice v oblasti Pajeczno, Lodzkie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.