3D mapa Ahorca Los Perros

Satelitní mapa Ahorca Los Perros

název bez diakritiky: Ahorca Los Perros
správní zařazení: Distrito Nacional, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 38' 0" North, 69° 36' 0" West

Ahorca Los Perros a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ahorca Los PerrosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ahorca Los Perros. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ahorca Los Perros, administrativně je místo zařazeno do oblasti Distrito Nacional, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 38' 0" North, 69° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ahorca Los Perros v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ahorca Los Perros

Hotely Ahorca Los Perros: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ahorca Los Perros: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ahorca Los Perros, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ahorca Los Perros Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ahorca Los Perros. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ahorca Los Perros

3D mapa Ahorca Los Perros v Google Earth

satelitní 3D mapa Ahorca Los Perros, Dominikánská republika

3D mapa Ahorca Los PerrosGoogle Earth – podívejte se na Ahorca Los Perros z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ahorca Los Perros dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ahorca Los Perros shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ahorca Los Perros, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Ahorca Los Perros a okolí

Letiště ve městě Ahorca Los Perros a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ahorca Los Perros říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ahorca Los Perros (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ahorca Los Perros a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ahorca Los Perros

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ahorca Los Perros: textový odkaz

satelitní mapu Ahorca Los Perros: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ahorca Los Perros

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ahorca Los Perros: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ahorca Los Perros: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ahorca Los Perros: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Teculutan v oblasti Usumatlan, Zacapa, Guatemala
  2. Alglund v oblasti Robertsfors Kommun, Vasterbottens Lan, Švédsko
  3. Babjen v oblasti Korce, Albánie
  4. Warichaix v oblasti Hainaut, Wallonne, Belgie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.