3D mapa Cañada de La Vaca

Satelitní mapa Cañada de La Vaca

název bez diakritiky: Canada de La Vaca
správní zařazení: El Seibo, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 45' 0" North, 68° 57' 0" West

Cañada de La Vaca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Canada de La VacaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cañada de La Vaca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Canada de La Vaca, administrativně je místo zařazeno do oblasti El Seibo, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 45' 0" North, 68° 57' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cañada de La Vaca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cañada de La Vaca

Hotely Cañada de La Vaca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cañada de La Vaca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cañada de La Vaca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cañada de La Vaca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cañada de La Vaca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cañada de La Vaca

3D mapa Cañada de La Vaca v Google Earth

satelitní 3D mapa Cañada de La Vaca, Dominikánská republika

3D mapa Cañada de La VacaGoogle Earth – podívejte se na Cañada de La Vaca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cañada de La Vaca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cañada de La Vaca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cañada de La Vaca, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Cañada de La Vaca a okolí

Letiště ve městě Cañada de La Vaca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cañada de La Vaca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cañada de La Vaca (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cañada de La Vaca a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cañada de La Vaca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cañada de La Vaca: textový odkaz

satelitní mapu Cañada de La Vaca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cañada de La Vaca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cañada de La Vaca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cañada de La Vaca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cañada de La Vaca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sylvan Glen v oblasti Burlington County, New Jersey, Spojené státy americké
  2. Katnakandar v oblasti Nawabganj Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  3. Muele v oblasti Murrupula, Nampula, Mozambik
  4. Los Lirios v oblasti Jesus Enrique Lozada, Zulia, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.