3D mapa Los Cacaos

Satelitní mapa Los Cacaos

název bez diakritiky: Los Cacaos
správní zařazení: Hato Major, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 48' 0" North, 69° 20' 0" West

Los Cacaos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Los CacaosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Los Cacaos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Los Cacaos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hato Major, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 48' 0" North, 69° 20' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Los Cacaos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Los Cacaos

Hotely Los Cacaos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Los Cacaos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Los Cacaos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Los Cacaos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Los Cacaos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Los Cacaos

3D mapa Los Cacaos v Google Earth

satelitní 3D mapa Los Cacaos, Dominikánská republika

3D mapa Los CacaosGoogle Earth – podívejte se na Los Cacaos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Los Cacaos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Los Cacaos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Los Cacaos, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Los Cacaos a okolí

Letiště ve městě Los Cacaos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Los Cacaos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Los Cacaos (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Los Cacaos a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Los Cacaos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Los Cacaos: textový odkaz

satelitní mapu Los Cacaos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Los Cacaos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Los Cacaos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Cacaos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Cacaos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Magugon v oblasti Ngaputaw, Irrawaddy, Barma
  2. Corinth v oblasti Alcorn County, Mississippi, Spojené státy americké
  3. Kibiri v oblasti Kougny, Sourou, Burkina Faso

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.