3D mapa Los Calderones

Satelitní mapa Los Calderones

název bez diakritiky: Los Calderones
správní zařazení: Hato Major, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 41' 0" North, 69° 19' 0" West

Los Calderones a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Los CalderonesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Los Calderones. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Los Calderones, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hato Major, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 41' 0" North, 69° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Los Calderones v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Los Calderones

Hotely Los Calderones: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Los Calderones: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Los Calderones, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Los Calderones Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Los Calderones. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Los Calderones

3D mapa Los Calderones v Google Earth

satelitní 3D mapa Los Calderones, Dominikánská republika

3D mapa Los CalderonesGoogle Earth – podívejte se na Los Calderones z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Los Calderones dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Los Calderones shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Los Calderones, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Los Calderones a okolí

Letiště ve městě Los Calderones a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Los Calderones říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Los Calderones (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Los Calderones a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Los Calderones

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Los Calderones: textový odkaz

satelitní mapu Los Calderones: obrázkový odkaz

satelitní mapu Los Calderones

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Los Calderones: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Calderones: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Calderones: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Moshkan v oblasti Fars, Írán
  2. Kriusha v oblasti Petrovskiy rayon, Tambovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.