3D mapa El Hicoteo

Satelitní mapa El Hicoteo

název bez diakritiky: El Hicoteo
správní zařazení: La Altagracia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 47' 0" North, 68° 42' 0" West

El Hicoteo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El HicoteoVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Hicoteo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Hicoteo, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Altagracia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 47' 0" North, 68° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Hicoteo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Hicoteo

Hotely El Hicoteo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Hicoteo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Hicoteo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Hicoteo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Hicoteo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Hicoteo

3D mapa El Hicoteo v Google Earth

satelitní 3D mapa El Hicoteo, Dominikánská republika

3D mapa El HicoteoGoogle Earth – podívejte se na El Hicoteo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Hicoteo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Hicoteo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Hicoteo, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště El Hicoteo a okolí

Letiště ve městě El Hicoteo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Hicoteo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Hicoteo (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Hicoteo a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Hicoteo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Hicoteo: textový odkaz

satelitní mapu El Hicoteo: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Hicoteo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Hicoteo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Hicoteo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Hicoteo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chansa v oblasti Kaputa, Northern, Zambie
  2. Pyshcherevo v oblasti Plyusskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko
  3. San Martin v oblasti Piura, Piura, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.